Silesion.PL

serwis informacyjny

Opisy stref WUF11

mapkaWUF

mapkaWUF

Entry Area to przestrzeń rejestracji i akredytacji. To miejsce, od którego rozpoczyna się wizyta na WUF11. Strefa wyposażona jest w liczne punkty kontroli tak, aby zapewnić płynny przepływ uczestników WUF11. Na ścianach zewnętrznych strefy umieszczony zostanie branding wydarzenia, dzięki czemu Entry Area będzie łatwa do zlokalizowania dla uczestników. W punktach rejestracyjnych uczestnicy wydarzenia otrzymają identyfikatory WUF11.

Roundtable to 2 sale (sala 1 na 450 osób i sala 2 na 300 osób). Sale zaaranżowane zostaną w formie okrągłego stołu. To tu będą odbywać się będą się jedne z najważniejszych spotkań podczas WUF11.

Chill Zone to jedna ze stref wolnego dostępu przeznaczona do odpoczynku oraz nieformalnych spotkań uczestników WUF11. Wyposażona zostanie w kolorowe leżaki i wygodne meble ogrodowe. Nieformalna aranżacja będzie sprzyjać relaksowi użytkowników.

Networking Events to 20 sal o pojemności maksymalnie 100 osób w układzie teatralnym. W salach odbywały się będą sesje w formule warsztatowo-dyskusyjnej dotyczące wąskiego zagadnienia interesującego konkretną grupę odbiorców. Każda z sesji będzie trwała około 1,5 godziny.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author