Silesion.PL

serwis informacyjny

Odliczanie do Świąt Bożego Narodzenia z kalendarzem adwentowym

Święta Bożego Narodzenia to czas magiczny, zwłaszcza dla najmłodszych. Kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, zapachem pierników i skórki pomarańczy. Dzieci z utęsknieniem wypatrują pierwszej gwiazdki na niebie, płatków śniegu oraz dźwięku dzwonków sań Mikołaja. Polska tradycja to także wspaniały czas Adwentu, przygotowywania ozdób świątecznych, wysyłania listów do Mikołaja i dekorowania bożonarodzeniowego drzewka.

Nie ma nic piękniejszego, niż wspólne oczekiwanie na Wigilię. Warto już przed grudniem zaopatrzyć się w kalendarz adwentowy, by nie tylko odliczać każdy dzień do tego pięknego okresu, ale i pobyć przez chwilę razem. Dla przedszkolaków to także świetna lekcja cierpliwości oraz nauka liczenia. Na rynku dostępne są przeróżne kalendarze adwentowe. Można spotkać okienka wypełnione: słodyczami, małymi zabawkami, zadaniami. Wszystko zależy od wieku i zainteresowań dzieci. Jeśli mamy głowę pełną pomysłów oraz plastyczne zacięcie, możemy samodzielnie go wykonać. Wystarczy papier kolorowy, nożyczki, koperty i sznurek. Będzie świetną dekoracją na ścianie, czy drzwiach.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024