Silesion.PL

serwis informacyjny

Nowy radiowóz Suzuki wkrótce na tyskich drogach

Dzisiaj w Komendzie Miejskiej Policji w Tychach miało miejsce uroczyste przekazanie nowego pojazdu służbowego, który wkrótce zasili flotę radiowozów na tyskich drogach. Suzuki S-Cross, utrzymane w charakterystycznych srebrno-niebieskich barwach z fluorescencyjnym oznakowaniem, stanowi nowość na lokalnych drogach. Zakup tego pojazdu został sfinansowany dzięki wsparciu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach, środkom przekazanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego, Urząd Miasta Tychy oraz z budżetu policji.

W oficjalnym przekazaniu uczestniczyli Komendant Miejski Policji w Tychach inspektor Roman Fitrzyk, Prezydent Tychów Andrzej Dziuba oraz naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego nadkomisarz Artur Pańszczyk.

Nowy radiowóz będzie pełnił kluczową rolę w pracy policjantów ruchu drogowego, którzy codziennie patrolują tyskie drogi, reagując na kolizje i wypadki drogowe oraz zapewniając bezpieczeństwo uczestnikom ruchu drogowego. Lokalne władze samorządowe, finansując zakup tego pojazdu, wykazały troskę o bezpieczeństwo mieszkańców i wsparły funkcjonariuszy w ich codziennym trudnym zadaniu.

To pierwszy radiowóz w Tychach, który zostanie wprowadzony na ulice w nowej gamie kolorystycznej, charakteryzującej się srebrno-niebieskimi barwami z fluorescencyjnym oznakowaniem. Zmiany w oznakowaniu i oświetleniu pojazdu mają na celu poprawę widoczności radiowozu, niezależnie od warunków atmosferycznych i pory dnia. Nowe barwy ułatwią również identyfikację pojazdu, co przyczyni się do zwiększenia efektywności działań policyjnych.

Kolejny nowy radiowóz, dofinansowany również przez lokalne władze samorządowe, zostanie wprowadzony na ulice Tychów za kilka tygodni.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023