Silesion.PL

serwis informacyjny

Nowoczesny system najmu sklepów w centrach handlowych wkracza na Śląsk

M1 Zabrze H Our Store

M1 Zabrze H Our Store

METRO PROPERTIES, zarządca centrów handlowych M1 w Polsce, rozszerza ofertę najmu powierzchni handlowej w aplikacji H-Our Store o trzy obiekty na Górnym Śląsku – w Bytomiu, Zabrzu i Czeladzi. To możliwość wynajmu sklepu na godziny w popularnym obiekcie handlowym za pośrednictwem telefonu komórkowego.

Aplikacja H-Our Store to innowacyjne, pierwsze takie rozwiązanie na polskim rynku, umożliwiające wynajem sklepu w wybranym centrum handlowym za pośrednictwem intuicyjnej aplikacji. Kontrakt zawierany jest elektronicznie, a wejście do sklepu i jego opuszczenie odbywa się bez udziału wynajmującego, podobnie do krótkoterminowego wynajmu mieszkań w popularnych portalach.

Powierzchnie dostępne obecnie w aplikacji H-Our Store są w pełni wyposażone modułową zabudową
o neutralnej kolorystyce, umożliwiającą aranżację sklepu dla niemal każdego asortymentu w ciągu kilkunastu minut, a udostępnione ekrany ledowe pozwalają na bezpośrednią promocję oferty.

– To świetne rozwiązanie zarówno dla lokalnych twórców i handlowców, którzy chcą spróbować swoich sił w ugruntowanym na rynku i sprawnie działającym obiekcie handlowym ze stałym przepływem klientów, jak i znanych sieci handlowych, poszukujących dodatkowej przestrzeni dla końcówek serii
czy wyprzedaży. Dla wynajmujących to z kolei doskonały sposób na wykorzystanie przestrzeni, będących w danym czasie w trakcie rekomercjalizacji –
mówi Jakub Jarczewski, Dyrektor Działu PR METRO PROPERTIES.

Jakub Jarczewski METRO PROPERTIES

Obecnie wszystkie powierzchnie dostępne w ramach H-Our Store są zlokalizowane w centrach handlowych M1, zarządzanych przez METRO PROPERTIES. Pierwszym był otwarty jesienią ubiegło roku sklep w Poznaniu, dysponujący powierzchnią 52 m². W ostatnich dniach do oferty dołączone zostały sklepy w centrach handlowych M1 na Śląsku – w Bytomiu, Zabrzu i Czeladzi.

M1 Czeladź H-Our Store

Sklep w centrum handlowym M1 Bytom posiada powierzchnię 21 m², w M1 Czeladź 80 m², a największy mający aż 85 m² znajduje się w M1 Zabrze. Wszystkie można wynająć nawet na 1 godzinę za pośrednictwem aplikacji H-Our Store, obejrzeć ich zdjęcia, przeczytać dokładny opis i zobaczyć ich lokalizację na mapie danego centrum.

Każdy z lokali składa się z sali sprzedaży, zaplecza i przymierzalni i jest w pełni wyposażony w meble, celowo dobrane w stonowanej kolorystyce. Kolory naturalnego dębu, bieli i antracytu stanowić mają uniwersalne tło dla każdego asortymentu. Odpowiednią ekspozycję i promocję oferty umożliwia profesjonale oświetlenie i ekrany ledowe.

M1 Bytom H-Our Store

Sklepy wyposażone są w modułową zabudowę meblową, która jest w pełni mobilna i daje możliwość łatwego dostosowania powierzchni do rodzaju prowadzonej działalności. Meble są osadzone na kółkach i w prosty sposób można również modyfikować ich funkcje. To regały, wieszaki z półkami, stoły ekspozycyjne oraz fornirowana lada kasowa z przyłączami elektrycznymi oraz internetowymi.

Aplikacja H-Our Store jest dostępna w popularnych App Store’ach. Jej obsługa jest prosta, zaprojektowana w intuicyjny sposób. Umowa i wszystkie uzgodnienia prowadzone są elektronicznie. Wejście do sklepu możliwe jest za pośrednictwem specjalnie wygenerowanego kodu, a zdanie lokalu odbywa się bez udziału wynajmującego.

Wkrótce do oferty wynajmu sklepów w Poznaniu, Bytomiu, Zabrzu i Czeladzi dołączą podobne w podwarszawskich Markach, w Łodzi i w Krakowie.

M1 to sieć dziewięciu centrów handlowych, zlokalizowanych w Polsce centralnej i południowej, zarządzanych przez METRO PROPERIES. To 450 tysięcy m² powierzchni handlowej, na której swoje sklepy i punkty usługowe prowadzi 650 najemców niemal wszystkich branż.

METRO PROPERTIES sp. z o.o. jest spółką oferującą usługi w zakresie profesjonalnego zarządzania nieruchomościami i procesami inwestycyjnymi. Spółka odpowiada za strategiczny rozwój nieruchomości, planowanie, budowę, wynajem, sprzedaż/kupno nieruchomości. W zakresie odpowiedzialności spółki leży center i facility management.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author