Silesion.PL

serwis informacyjny

Shell kontynuuje rozwój swojej sieci i otwiera nowe stacje w 8 województwach

Shell kontynuuje rozwoj swojej sieci i otwiera nowe stacje w 8 wojewodztwach

Shell kontynuuje rozwoj swojej sieci i otwiera nowe stacje w 8 wojewodztwach

Shell w 2022 r. otworzył 25 nowych stacji, z czego w samym grudniu uruchomił 8 z nich1. Firma kontynuuje dobrą passę i zaczyna nowy rok od otwarcia trzech kolejnych obiektów. Tym samym cała sieć Shell liczy 456 stacji w Polsce.  

W grudniu 2022 r. Shell otworzył 8 stacji, które zostały uruchomione w Sękocinie Starym (woj. mazowieckie), Suwałkach (woj. podlaskie), Świeciu (woj. kujawsko-pomorskie), Choroszczy (woj. podlaskie), Krośnie (woj. podkarpackie), Szubinie (woj. kujawsko-pomorskie) Gnojniku (woj. małopolskie) i stację LNG we Wrześni (woj. wielkopolskie)2. W styczniu br. firma również nie zwalnia tempa. Nowy rok zaowocował kolejnymi punktami Shell w Gdyni (woj. pomorskie), Głogowie (woj. wielkopolskie) oraz w Żelechowie (woj. mazowieckie).  

Wszystkie nowo otwarte punkty są wyposażone w paliwa Shell FuelSave, Shell V-Power, AutoGas i AdBlue. Ponadto stacja we Wrześni oferuje możliwość tankowania LNG (skroplonego gazu ziemnego). Kierowcy oprócz zatankowania auta mogą również zakupić produkty spożywcze i samochodowe oraz skorzystać z oferty kawiarniano-gastronomicznej Shell Café. Na klientów czeka aromatyczna kawa w dwóch odsłonach – espresso i lungo oraz świeżo wypiekane przekąski. Stacje są też przystosowane do obsługi osób niepełnosprawnych, przy obiektach w Gnojniku oraz Suwałkach są dostępne myjnie bezdotykowe JET, a w Sękocinie Starym w pierwszym kwartale 2023 roku zostaną otwarte myjnie – automatyczna i ręczna typu JET-WASH. Stacje będą poszerzane też o ładowarki elektryczne dużej mocy.

Widzimy, że cały czas jest miejsce na nowe obiekty w związku z rozwijającą się infrastrukturą. Polska jest dla Shell ważnym rynkiem rozwojowym. Planujemy w tym roku poszerzyć naszą sieć w tym roku o ponad 30 stacji. Nie zapominamy o jakości, która jest naszym wyróżnikiem na rynku: szczególnie kawa i paliwo. Nasz autorski koncept Shell Café z każdym dniem cieszy się coraz większą popularnością, a oferta gastronomiczna w zeszłym roku została wyróżniona złotym Laurem Klienta. Natomiast nasze paliwa FuelSave i Shell V-Power w tym roku po raz 6 z rzędu otrzymały złoty Laur Klienta, co czyni nas liderem na rynku. Słowa uznania należą się całemu zespołowi, który każdego dnia pracuje nad rozwojem sieci i dbaniem o jakość produktów i obsługi – mówi Monika Kielak-Łokietek, prezeska Shell Mobility i członkini zarządu Shell Polska

Z miesiąca na miesiąc będą pojawiać się kolejne stacje Shell na mapie Polski. Coraz więcej otwieramy również stacji partnerskich. Cieszy nas to szczególnie, ponieważ pokazuje nam, że partnerzy chcą budować obiekty pod naszą marką – mówi Tomasz Bartos, dyrektor ds. rozwoju sieci stacji paliw w Shell Polska

Każdy kierowca tankujący na Shell może też skorzystać z promocji „Wtorki i czwartki z Shell V‑Power”. W ramach oferty specjalnej paliwa premium są dostępne w cenach paliw podstawowych. We wtorki można kupić taniej benzynę Shell V-Power 95, a w czwartki olej napędowy Shell V-Power Diesel.

1 Jedna z nich to stacja Shell LNG, która została otwarta przy istniejącej już stacji

2 Przy istniejącej już stacji we Wrześni

​​​​​Informacje o Shell Polska:  Shell to globalna grupa spółek energetycznych i petrochemicznych, prowadząca działalność w ponad 70 krajach. Firma wykorzystuje zaawansowane technologie i nowatorskie podejście, aby budować zrównoważoną przyszłość energetyczną. Shell w Polsce operuje aktualnie ponad 450 stacjami oferującymi najwyższej jakości paliwa, bogatą ofertę kawową oraz asortyment produktów spożywczych i motoryzacyjnych. W 2023 r. po raz 13. Shell został nagrodzony Gwiazdą Jakości Obsługi, co potwierdza zaufanie klientów do marki. Shell dysponuje również szeroką gamą olejów i smarów do samochodów i dla przemysłu, a do klientów biznesowych skierowana jest oferta kart paliwowych, usług drogowych i innych rozwiązań dla flot w ramach programu Shell Card. Ponadto w Krakowie działa Shell Business Operations, jedno z największych centrów nowoczesnych usług dla biznesu w Polsce: 5000 pracowników stanowi wsparcie dla grupy Shell globalnie w obszarach finansów, logistyki, zakupów, procesów kadrowych, obsługi klientów, jak również w komunikacji zewnętrznej czy wewnętrznej. W 2022 roku praktyki Shell Polska w obszarze zrównoważonego rozwoju znalazły się w raporcie „Odpowiedzialny Biznes w Polsce. Dobre praktyki”. W tym roku Shell uzyskał również Biały Listek CSR. Global Compact Network Poland nadał Shell tytuł Rzecznika Standardu Etyki wyróżniający firmy, które konkurują w oparciu o transparentne zasady biznesowe, wiarygodność i wzajemną odpowiedzialność.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author