Silesion.PL

serwis informacyjny

Nowe stroje Wisła Płock na sezon 2021/2022

zestaw Nowe stroje Wisla Plock na sezon 2021 2022

zestaw Nowe stroje Wisla Plock na sezon 2021 2022

Już w tę sobotę piłkarze Wisły Płock rozegrają swoje pierwsze oficjalne spotkanie w nadchodzącym sezonie 2021/2022. Jak co roku, inauguracja rozgrywek to ekscytacja związana nie tylko z boiskowymi wydarzeniami, ale także nowymi klubowymi strojami.

W tym sezonie z każdego z kompletów strojów znikną dotychczasowe cienkie paski. Front koszulek tym razem będzie gładki. Można założyć, że wspomniane linie zamienią się w dwa szersze pasy, które rozciągną się wzdłuż tułowia pod rękawami. Głównym motywem domowej koszulki będzie oczywiście odcień niebieskiego. Wyjazdowy trykot pozostanie biały, z kolei nowością będzie styl trzeciego wzoru dla zawodników z pola. Czerń zostanie bowiem zastąpiona przez czerwień, a więc kolor dominujący w herbie Płocka. Co więcej, trzeba podkreślić, że został on umiejscowiony na górnej części tyłu tego zestawu. Jeśli chodzi o spodenki, to w przypadku domowego i właśnie trzeciego kompletu mówimy o białym kolorze, z kolei drugi strój domyślnie będzie się wyróżniał niebieską kolorystyką.

W kwestii bramkarskich wariantów tym razem docelową “jedynką” będzie żółty kolor, połączony z białymi akcentami. W razie potrzeby golkiperzy będą też jednak ubierani na zielono lub czarno. Dotyczy to nie tylko górnej części kompletów, ale również spodenek i getrów.

Warto również poświęcić kilka słów graficznym dodatkom do strojów. Na przodzie każdej z koszulek będzie widoczny biały logotyp PKN ORLEN. Wyjątkiem jest wyjazdowy strój piłkarzy z pola, kiedy przybierze macierzystą, czerwoną barwę. Z tyłu będzie za to ulokowane logo drugiego znaczącego sponsora płockiego klubu, czyli firmy Budmat. Wracając do frontu, na górze klasycznie znajdą się herb Wisły Płock wraz ze znakiem sponsora technicznego, czyli firmy Adidas. Pomiędzy nimi umiejscowiono logotyp LOTTO. Na prawych rękawach ujrzymy logo rozgrywek PKO Bank Polski Ekstraklasa oraz telewizji CANAL+, zaś na lewych napisy PŁOCK i POKIS.

Pierwsze komplety już niedługo pojawią się w punktach sprzedaży Wisła Płock FanShop w ORLEN Arenie i Galerii Mazovia oraz w sklepie internetowym. Cena każdego rodzaju koszulki (niebieska, biała, czerwona) to 199,00 zł (dla dorosłych) i 179,00 (dla dzieci).

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author