Silesion.PL

serwis informacyjny

Nowe radiowozy marki KIA CEED dla katowickich policjantów

Nowe radiowozy marki KIA CEED dla katowickich policjantow

Nowe radiowozy marki KIA CEED dla katowickich policjantow

Dzięki współpracy Komendy Miejskiej Policji w Katowicach z Urzędem Miasta Katowice, policjanci otrzymali cztery nowoczesne oznakowane radiowozy. Owocna współpraca pomiędzy tymi instytucjami zapewnia stróżom prawa dostęp do najnowocześniejszego sprzętu, co ma realny wpływ na bezpieczeństwo mieszkańców stolicy Śląska.

Kilka dni temu policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Katowicach otrzymali cztery nowe, nowoczesne i oznakowane radiowozy marki KIA CEED. Zakup tych samochodów o wartości prawie 600 tysięcy złotych był możliwy dzięki umowie zawartej między Policją a Urzędem Miasta Katowice. Nowe pojazdy trafiły do policjantów z pionu prewencji komisariatu I, II, VI i VII, gdzie są wykorzystywane w codziennej służbie. Środki przekazane przez Urząd Miasta Katowice wynikały z porozumienia podpisanego przez Komendanta Miejskiego Policji w Katowicach, Prezydenta Miasta Katowice oraz Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach.

fot. Śląska Policja

Dzięki nowym radiowozom, katowiccy policjanci będą dysponować lepszym i bardziej zaawansowanym sprzętem, co z pewnością przełoży się na skuteczność ich działań na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców. Otrzymane pojazdy są wyposażone w najnowsze technologie, które wspomagają pracę policji w monitorowaniu sytuacji oraz reagowaniu na wszelkie zagrożenia. To ważny krok w kierunku zapewnienia odpowiednich warunków pracy dla funkcjonariuszy oraz zwiększenia efektywności działań służb mundurowych w Katowicach. Nowe radiowozy to nie tylko inwestycja w sprzęt, ale również wyraz uznania dla pracy katowickiej policji i ich wysiłków na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców miasta.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024