Silesion.PL

serwis informacyjny

Nowe gry od Promatic

slavic legends

slavic legends

Wraz z początkiem nowego roku, możemy liczyć na dobre wieści od Promatic -największego polskiego producenta terminali, gier slotowych oraz rozwiązań systemowych dla branży hazardowej w Polsce. Firma poinformowała, że produkcja najnowszych gier do jej portfolio została ukończona, co oznacza, że nowy Multigame ENERGY RED niebawem ujrzy światło dzienne! Jakie tytuły znajdą się w pakiecie?

Rok 2021, przede wszystkim z uwagi na sytuacje epidemiologiczną w Polsce i na świecie, nie był łatwy dla Promatic, jednak koniec końców dotychczasowe tempo rozwoju udało się utrzymać, a niektóre działy firmy mocno się wyróżniły. Dotyczy to na pewno wszystkich osób zaangażowanych w produkcję gier – wytężona praca przez cały rok 2021 przyniosła oczekiwane efekty – w najbliższych tygodniach planowana jest premiera nowego Multigame ENERGY RED autorstwa Promatic. Szczególną wartość pakietu stanowią tytuły:

  • King of Pyramids
  • Slavic Legends: Witches
  • Wild Wheel
  • 10 Lucky Lines
  • Fruit Tornado
  • Miss Joker 5 Reels

Tworzenie gier slotowych na najwyższym możliwym poziomie jakości to jedno z absolutnie kluczowych aspektów codziennego funkcjonowania Promatic, choć nie dotyczy to oczywiście jedynie firmy z Jeleniej Góry, a właściwie każdego aktywnego uczestnika branży. W obecnym momencie rozwoju, w jakim znajduje się branża, wyprodukowanie odpowiednio funkcjonalnej, interesującej i kreatywnej gry, dopracowanej pod kątem graficznym, zajmuje minimum kilka miesięcy. Taki czas jest niezbędny, by spełnić oczekiwania odbiorców i wyróżnić się na rynku.

Zapewne niektóre z wyżej wymienionych tytułów, będących częścią nowego Multigame’a są już znane graczom. Miss Joker można wręcz nazwać prawdziwym klasykiem – to jedna ze zdecydowanie najpopularniejszych gier w całym portfolio Promatic, tym bardziej więc jej nowa odsłona powinna przypaść fanom do gustu. Zwłaszcza że postać głównej bohaterki – słynnej Pani Joker – akurat nie uległa zmianom. King of Pyramids to z kolei rozgrywka nawiązująca oczywiście do starożytnego Egiptu, rządzonego przez faraonów. Gra wypełniona jest starożytnymi i mistycznymi symbolami, które pozwolą każdemu graczowi poczuć klimat sprzed tysięcy lat. Slavic Legends: Witches jest natomiast pozycją przeznaczoną przede wszystkim dla fanów motywów Słowiańskich, gdzie nie brakuje złych czarownic i szlachetnych rycerzy (a czasem odwrotnie). Gra wyróżnia się także posiadaniem aż 20 linii wygrywających. Z kolei Wild Wheel, 10 Lucky Lines oraz Fruit Tornado to klasyczne owocówki w nowym wydaniu, do produkcji których Promatic zawsze przykładał szczególną uwagę.

Wszystkie gry wyróżniają się funkcjonalnością, która pozytywnie wpływa na interakcję z użytkownikiem oraz dodatkami, takimi jak m.in. kreatywne animacje. Dużą rolę odgrywają również unikalne i estetyczne grafiki, które nawiązują do klimatu danego tytułu. Ich celem jest nie tylko zwracanie uwagi graczy, ale również uprzyjemnianie całej rozgrywki.

W produkcję nowych gier w jakimś stopniu zaangażowany jest właściwie każdy pracownik firmy, łącznie oczywiście z zarządem, który bierze udział w podejmowaniu kluczowych decyzji dot. danej gry. Jednak największe gratulacje należą się oczywiście wszystkim członkom zespołu dedykowanemu tworzeniu nowych gier. To kilkanaście osób, które w ostatnich miesiącach włożyło naprawdę dużo pracy w to, aby najnowsze gry od Promatic były dopracowane w każdym, nawet najdrobniejszym szczególe. Premiera nowych gier to wyjątkowy moment dla nas, można powiedzieć, że jest to ukoronowanie wysiłków ostatniego półrocza. Nie możemy się doczekać, aż wszystkie nowe tytuły trafią już do graczy – podsumowuje Piotr Fedak, dyrektor zarządzający Promatic.

Piotr Fedak, dyrektor zarządzający Promatic
Piotr Fedak, dyrektor zarządzający Promatic

King of Pyramids, Slavic Legends: Witches, The Wild Wheel, 10 Lucky Lines, Fruit Tornad oraz Miss Joker 5 Reels oraz inne tytuły tworzące nowy Multigame ENEGRY RED w pierwszej kolejności będą dostępne na rynku rumuńskim, gdzie Promatic od pewnego czasu działa bardzo dynamicznie. Jednak firma dokłada wszelkich starań, by nowe pozycje jak najszybciej trafiły także do polskich fanów najlepszych gier slotowych.

O firmie

Promatic Group to lider i największy polski producent terminali EGM, gier losowych i rozwiązań systemowych dla branży gamblingowej. Od ponad 20 lat łączy innowacyjne rozwiązania softwarowe z wysoką jakością wykonania, zapewniając swoim partnerom kompleksowe usługi operacyjno-biznesowe. Oprócz rodzimego, firma aktywnie działa na rynkach w Europie, Afryce oraz Ameryce Łacińskiej, dostarczając produkty w pełni dostosowane do potrzeb i wymagań kontrahentów. Laureat prestiżowej nagrody Polish Gaming Aces 2019 w kategorii: NAJLEPSZY PRODUKT ROKU 2019 za autorski projekt i produkcję gry opartej na polskiej historii. Stały gość wydarzeń branżowych, tj. ICE Totally Gaming w Londynie, Feria Internacional del Juego w Madrycie, iGaming Affiliate Conference w Mińsku czy Sport Betting West Africa w Lagos. Promatic jest spółką z całkowicie polskim kapitałem i krajowym zapleczem produkcyjnym. Firma skupiona jest wokół polskiej myśli technologicznej, współpracuje z najlepszymi polskimi inżynierami i deweloperami w branży.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024