Silesion.PL

serwis informacyjny

Nowe Beverly Hills „90210”: wszystko co musisz wiedzieć przed premierą serialu 7 sierpnia

Serial z lat 90., który ustanowił poprzeczkę dla wszystkich innych dramatów dla nastolatków, powraca na nasze ekrany tego lata. Ponowna emisja Beverly Hills, 90210 – o nazwie BH 90210 – będzie nieco inne niż w oryginalnym serialu, który wszyscy znamy i kochamy, choć na pewno będzie oferować pewne nostalgiczne elementy, których nie będziesz chciał przegapić.

Jason, Jennie, Ian, Gabrielle, Brian i Tori poszli własnymi ścieżkami od momentu zakończenia oryginalnej serii 19 lat temu. Teraz spotykają się znowu po tym, jak jeden z nich zasugerował, że nadszedł czas na restart “Beverly Hills, 90210”. Co się stanie, gdy powrócą pierwsze miłości, stare romanse, przyjaciele i szaleńcy, kiedy ta kultowa obsada, którą obserwował cały świat spróbuje kontynuować od miejsca, w którym zakończyła się historia? – czytamy w oficjalnym opisie serialu.

Oto wszystko, co musisz wiedzieć o BH90210 .

Kiedy premiera BH90210 ?

Gang z Beverly Hills wraca na ekrany w środę, 7 sierpnia o 21:00 ET na FOX w Stanach Zjednoczonych.W tygodniach poprzedzających wielką premierę serial drażnił nas wieloma zapowiedziami. Wszyscy wracamy do Brzoskwiniowej Otchłani, i jest jedna gwarancja: nostalgia.

“Po 19 latach od kiedy przestali grać w oryginalnym serialu, Jason, Jennie, Ian, Gabrielle, Brian i Tori spotykają się ponownie, gdy jedno z nich sugeruje, że najwyższa pora stworzyć reboot »Beverly Hills, 90210«. Ale próby wskrzeszenia serialu mogą okazać się nawet bardziej wciągającą operą mydlaną niż sam serial. Co się stanie, kiedy pierwsze miłości, stare romanse, przyjaciele i wrogowie powrócą do siebie, gdy ta kultowa obsada, która dojrzewała na oczach całego świata, próbuje kontynuować to, co zaczęli tyle lat temu?” – opisują “90210” przedstawiciele Fox.

W nowym jednominutowym zwiastunie obsada zaczyna się od poranka od alarmu, świeżego dzbanka kawy i jogi. Ale wkrótce towarzyszy im znajoma melodia – motyw przewodni oryginalnej serii.

Oczywiście wszyscy szybko to rozpoznają i wiedzą, że to będzie wspaniały dzień. Zwiastun kończy się, gdy grupa wchodzi razem do studia, gotowa do nakręcenia swojej dramatu.

Te zwiastun dodaje tylko oczekiwań, jakie odczuwają fani po obejrzeniu 30-sekundowego podglądu wydanego 8 maja, w którym obsada radośnie zbiera się wokół stołu, przeglądając szczegóły serialu i nie tracąc czasu na nadrobienie zaległości.

Zaraz, czy nie było już 90210 restartu?

Tak, i nazywało się 90210 . Był emitowany od 2008 do 2013 roku, ale wygląda na to, że nowy BH90210 będzie większy i lepszy od tej wersji, zwłaszcza że dwóch członków obsady OG, Tori Spelling i Jennie Garth, stoją za tym mózgiem. „[Tori] rzuciła pomysł… i biegła z nim, dosłownie poskładała całą obsadę, stworzyła razem ze wszystkimi fantastyczną scenę i wyjęła ją, i wszyscy tego chcieli” – powiedział David CBS TV Studios, prezes CBS TV Studios .

Ponadto Tori potwierdziła, że ​​inni oryginalni członkowie obsady będą obecni w serialu, tylko w inny sposób niż jesteśmy przyzwyczajeni do ich oglądania. „To załoga OG z powrotem razem i gramy w podwyższoną wersję siebie”, powiedziała Access Live .

Kto należy do obsady BH90210 ?

W lutym Fox zamówił sześć odcinków ponownego uruchomienia. W limitowanej serii, produkowanej przez CBS TV Studios, wystąpi tylko sześciu oryginalnych głównych aktorów:

  • Jennie Garth (Kelly)
  • Ian Ziering (Steve)
  • Jason Priestly (Brandon)
  • Brian Austin Green (David)
  • Pisownia Tori (Donna)
  • Gabrielle Carteris (Andrea)

Kolejnym niespodziewanym dodatkiem do obsady jest Denise Richards. Miała małą rolę jako Robin McGill w finale drugiego sezonu, ale prawdziwa „gospodyni domowa” Beverly Hills również zostanie zrestartowana.

„Witaj w naszej rodzinie @ bh90210, mój przyjacielu @deniserichards”, Tori podpisała post na Instagramie 29 lipca.

Denise udostępniła zdjęcie i napisała : „Dziękuję, że włączyłeś mnie do … mów o tym, że wszystko wraca do pełnego kręgu”.

Czy Luke Perry będzie w BH90210 ?

Nie jest jasne, czy Luke Perry (Dylan) miał plany zagrać w nowym serialu. Podczas gdy Tori powiedział, że Luke będzie starał się być tak zaangażowany w serial, na jaki pozwalał jego harmonogram (był zajęty filmowaniem Riverdale ), Stapf powiedział, że późny aktor nie powinien brać udziału w ponownym uruchomieniu.

Mimo to sieć wciąż chce uhonorować ukochanego aktora w nowym serialu. „To, jak sobie poradzimy z tym posunięciem do przodu, nie zostało jeszcze ustalone” – powiedział Stapf . „To coś, o czym pisarze będą musieli się dowiedzieć”.

Gdzie mogę oglądać i przesyłać strumieniowo BH90210 ?

Po ogłoszeniu daty premiery „godzinnego dramatu w stylu mockumentarnym” fani odliczają dni do 7 sierpnia.

Jeśli planujesz oglądać nowy program na swoim laptopie, tablecie lub telefonie, możesz go przesyłać strumieniowo na żywo w witrynie Fox , aplikacji na iPhone’a lub aplikacji na Androida .

Obecnie dziesiątki hitów Foxa można oglądać strumieniowo na Hulu , więc możemy spodziewać się, że odcinki ponownego uruchomienia pojawią się również w popularnym serwisie streamingowym następnego dnia po ich emisji.

I nie martw się, jeśli nie widziałeś oryginalnego Beverly Hills, 90210 , masz dużo czasu, aby nadrobić zaległości, zanim BH90210 trafi na nasze ekrany.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024