Silesion.PL

serwis informacyjny

Jaki jest najlepszy kod promocyjny w Betclic? Legalny500 !

Zacznij bez ryzyka – Cashback do 500 zł u znanego, legalnego bukmachera!

Dołącz do znanego na całym świecie bukmachera i ciesz się pierwszym zakładem bez ryzyka nawet do 500 zł! Wystarczy, że podczas rejestracji wpiszesz kod: Legalny500, wpłacisz depozyt, obstawisz swój pierwszy kupon, a jeśli okaże się przegrany, otrzymasz cashback.

W Betclic czeka na Ciebie najlepsza oferta na zakłady sportowe online, a zatem sporo możliwości, by cieszyć się z wygranej! Niezależnie od tego, jaki sport lubisz najbardziej, w Betclic znajdziesz coś dla siebie. Bogata oferta zakładów pozwoli Ci przeżywać sportowe emocje jeszcze lepiej.
Już teraz załóż konto i pamiętaj o kodzie promocyjnym Legalny500.

Najlepszy kod promocyjny u bukmachera – tylko w Betclic!

Jak otrzymać swój pierwszy bonus ?

  1. Naciśnij “zarejestruj się” i wypełnij formularz

    W celu obstawienia zakładów należy zarejestrować Konto.Po poprawnym wypełnieniu wszystkich pól internetowego formularza, wpisaniu specjalnego kodu Legalny500 oraz wyrażeniu zgody na brzmienie Regulaminu, wniosek o rejestrację Konta podlega weryfikacji i zatwierdzeniu przez Betclic. Po zatwierdzeniu wniosku przez bukmachera osoba zainteresowana staje się posiadaczem Konta.

  2. Wpłać depozyt i obstaw swój pierwszy kupon

    W celu obstawienia Zakładu, należy dokonać wpłaty środków pieniężnych zgodnie z instrukcjami dostępnymi na Stronie Internetowej, w celu ich przypisania do Konta. Wpłata powinna być dokonana, co najmniej w wysokości pozwalającej na zawarcie Zakładu, nie mniejszej jednak od stawki minimalnej wymaganej przez bukmachera. Wpłaty i wypłaty mogą być dokonywane jedynie w walucie polskiej.

  3. Jeśli wygrasz zdobywasz swoją wygraną. Jeśli kupon okaże się przegrany, odbierasz cashback nawet do 500 zł!

    Aby uzyskać maksymalny zwrot w tej promocji powitalnej obstaw swój pierwszy kupon za 568 zł i odbierz aż 500 zł jeśli kupon okaże się przegrany!

Dlaczego Betclic ?

Betclic jest legalnym bukmacherem z polską licencją i sponsor polskiego sportu, m.in. reprezentacji Siatkówki mężczyzn, Lechii Gdańsk i Piasta Gliwice)

Jakie kursy oferuje Betclic?

Najlepsze kursy i najszersza oferta na rynku. Jak wiadomo, bukmacherzy zachowują dla siebie pewien margines (marżę) przy wystawianiu kursu. W Betclicu jest ona jedna z najmniejszych w Polsce, co powinno ucieszyć typerów w naszym kraju

Czy warto pobrac aplikację mobilną?

Zupełnie nowa aplikacja mobilna Betclic znajdująca się w sklepie w Google Play oceniania jest na poziomie 4.6 przy maksymalnej skali 5. W palikacji znajdziesz więcej zakładów, więcej sportu, więcej emocji.

Czy mogę rozliczyć zakład przed zakończeniem spotkania?

Tak. Betclic oferuje Cashout, czyli pewną wygraną jeszcze przed końcem meczu. CashOut pozwala zakończyć kupon jeszcze przed rozstrzygnięciem wszystkich zdarzeń, a zatem możesz otrzymać wygraną, nie czekając na ostatni mecz na kuponie.
CashOut dostępny jest na każdej platformie zarówno dla kuponów pojedynczych jak i wielokrotnych.

Co to jest Multi+ ?

Multi+ pozwala zwiększyć wygrane nawet o 50%. Im więcej wydarzeń na Twoim kuponie, tym więcej możesz wygrać! Multi+ jest rodzajem bonusu, który dodawany jest do wygranych w zakładach wielokrotnych składających się z minimum 5 zakładów składowych postawionych w wybranych wydarzeniach sportowych. Bonus przyznawany jest jako procentowa część wygranych netto w zakładzie wielokrotnym w stosunku do liczby kwalifikujących się wyborów w tym zakładzie.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author