Silesion.PL

serwis informacyjny

Norbert Onuoha nowym analitykiem Wisły Płock

Norbert Onuoha nowym analitykiem Wisly Plock

Norbert Onuoha nowym analitykiem Wisly Plock

Do sztabu szkoleniowego Wisły Płock dołączył dziś Norbert Onuoha. 25-latek został analitykiem pierwszej drużyny.

Norbert Onuoha urodził się 22 listopada 1996 roku. Mimo stosunkowo młodego wieku może się już pochwalić sporym doświadczeniem. Swoją szkoleniową przygodę z piłką rozpoczął od kilku wolontariatów, aż ukończył kurs UEFA Grassroots C. Następnie, latem 2018 roku, podjął roczny staż w Akademii Legii Warszawa, gdzie pełnił funkcję analityka jej drużyn. Jesienią 2019 roku dołączył do Rakowa Częstochowa, gdzie z czasem został analitykiem pierwszej drużyny w sztabie trenera Marka Papszuna. To właśnie z tym klubem świętował też historyczne wicemistrzostwo Polski.

W połowie lipca znalazł się z kolei w sztabie Miedzi II Legnica, gdzie odgrywał rolę asystenta trenera Grzegorza Mokrego. Teraz, po niespełna półrocznym pobycie na Dolnym Śląsku, dołączył do sztabu szkoleniowego Nafciarzy. Warto dodać, że pracę w Wiśle Płock będzie łączył ze swoimi obowiązkami w Polskim Związku Piłki Nożnej. Od czerwca 2021 roku jest bowiem skautem oraz analitykiem przeciwniczek dorosłej reprezentacji Polski kobiet.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024