Silesion.PL

serwis informacyjny

Nike partnerem technicznym Zagłębia Lubin do 2025 roku

Nike partnerem technicznym Zaglebia Lubin do 2025 roku

Nike partnerem technicznym Zaglebia Lubin do 2025 roku

Firma Nike została partnerem technicznym Zagłębia Lubin. Na mocy zawartej umowy, obowiązującej do 30 czerwca 2025 roku, pierwszy zespół Miedziowych oraz drużyny Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębie przez najbliższe trzy lata będą występować w strojach amerykańskiego producenta. Za realizację umowy oraz dostawę sprzętu będzie odpowiadała firma R-GOL.

R-GOL.com jest największym sklepem piłkarskim w Polsce, oferującym szeroki wybór sprzętu zarówno dla najmłodszych, jak i dorosłych profesjonalistów. Sklep posiada blisko 10 000 produktów, najbardziej uznanych producentów. Oprócz prężnie rozwijającego się sklepu internetowego firma R-GOL prowadzi także świetnie zaopatrzone sklepy stacjonarne w takich miastach jak: Gdańsk, Kraków, Katowice, Olsztyn, Toruń, Bratysława czy największy w Europie Wschodniej, a drugi co do wielkości na kontynencie sklep znajdujący się w Warszawie.

Jestem bardzo zadowolony z nawiązania współpracy z firmą R-GOL. Partnerem technicznym Zagłębia Lubin przez najbliższe 3 lata będzie firma Nike. W produkty tej uznanej światowej marki ubrani będą nie tylko piłkarze i sztab pierwszej drużyny KGHM Zagłębia, ale także młodzi adepci i szkoleniowcy Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębia. Myślę, że świetnym rozpoczęciem naszej współpracy była możliwość stworzenia dedykowanej koszulki meczowej na sezon 2022/2023 PKO BP Ekstraklasy. W procesie twórczym na projekt koszulki wzięli udział niepełnoletni kibice Miedziowych, co w mediach odbiło się szerokim echem. Dziękuję naszemu partnerowi za zaufanie i mam nadzieję, że wspólnie sięgniemy po sukcesy zarówno w piłce seniorskiej, jak i młodzieżowej – powiedział Prezes Zarządu Zagłębia Lubin S.A., Michał Kielan.

I miejsce w kategorii najlepszego sklepu internetowego, Certyfikat Dobra Marka czy tytuł najlepszego sklepu sportowego, to tylko niektóre wyróżnienia, które nasz nowy partner regularnie otrzymywał w ostatnich latach. 

Lubin to od kilkudziesięciu lat niezwykle ważne miejsce dla polskiego futbolu, dlatego cieszymy się, że mamy możliwość współpracy z tak zasłużonym klubem jak Zagłębie i głęboko wierzymy, że zrealizujemy wspólnie wyznaczone cele. Zapewnienie niezbędnego wsparcia technicznego dla pierwszej drużyny, a także licznego grona adeptów lubińskiej akademii, to dla nas wyróżnienie i dowód zaufania. Nasze priorytety o lat skoncentrowane są na profesjonalnej obsłudze i dostarczaniu Kibicom niezapomnianych emocji. Jestem przekonany, że przed nami wiele ciekawych projektów także na polu eventowym. Dla naszej formy to kolejny ważny krok w rozwoju – zaznacza Marcin Radziwon, Dyrektor Generalny R-GOL.

W sezonie 2022/2023 firma Nike zapewni odzież meczową i treningową dla piłkarzy i sztabu KGHM Zagłębia oraz dla adeptów i szkoleniowców Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębia. Dodatkowo pojawi się nowa kolekcja dla Kibiców, którą nabyć będzie można w klubowym FanShopie.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024