Silesion.PL

serwis informacyjny

Nike nowym sponsorem technicznym Śląska Wrocław

Nike nowym sponsorem technicznym Slaska Wroclaw

Nike nowym sponsorem technicznym Slaska Wroclaw

Firma Nike została nowym sponsorem technicznym wrocławskiego klubu. Światowy lider w produkcji odzieży sportowej od sezonu 2022/23 ubierać będzie wszystkie drużyny Śląska Wrocław.

Amerykańska firma z siedzibą w pobliżu Beaverton, w stanie Oregon, jest wiodącym, światowym producentem sprzętu sportowego i od wielu lat ubiera najlepsze drużyny piłkarskie i najlepszych sportowców świata. Śląsk Wrocław dołączy do wielkiej sportowej rodziny Nike, współpracując z oficjalnym dystrybutorem sprzętu sportowego 11teamsports, jednym z największych dostawców w Europie. Zgodnie z zawartą umową, w strojach amerykańskiej firmy występować będą zawodniczki i zawodnicy wszystkich drużyn WKS-u, w tym także Akademii Piłkarskiej Śląska Wrocław.

Dotychczasowym sponsorem technicznym Śląska był Adidas. W strojach tej firmy wrocławianie występowali przez ostatnie osiem lat.

Piłkarze Śląska w strojach firmy Nike zagrają już w najbliższych sparingach podczas obozu przygotowawczego w Słowenii. Koszulki meczowe na sezon 2022/23 oficjalnie zaprezentowane zostaną po powrocie zespołu ze zgrupowania, a po raz pierwszy zawodnicy WKS-u wystąpią w nich w wyjazdowym spotkaniu z KGHM Zagłębiem Lubin, które odbędzie się w piątek, 15 lipca, o godz. 20:30.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author