Silesion.PL

serwis informacyjny

Nie trafił do pustej bramki, potykając się o własne nogi.

Nietrafil do bramki potykajac sie o wlasne nogi.

Nietrafil do bramki potykajac sie o wlasne nogi.

Beniaminek III klasy okręgowej Kraków czyli Karpaty Siepraw przegrał w 1. kolejce z Zjednoczeni-Złomex Branice w przedziwnych okolicznościach. Po dwóch czerwonych kartkach, grający od 75 minuty w 9-osobowym składzie zawodnicy z Branic zdołali objąć prowadzenie w doliczanym czasie. W ostatnich sekundach spotkania piłkarze Złomex Branice mogli doprowadzić do podwyższenia wyniku. Przy stanie 1:2 zawodnik gości dokonał niemożliwego: nie trafił do pustej bramki, potykając się o własne nogi (akcja od 11:55 w załączonym materiale).

Karpaty Siepraw – Zjednoczeni-Złomex Branice 1:2 (0:1)

Bramki:

  • 0:1 Chlebowski 25,
  • 1:1 Sobótka 65,
  • 1:2 Chlebowski 90+3.

Karpaty: Wróblewski – Komperda, Jagła, T. Szablowski (55 Szymski), Kęsek – Wdowiak (75 Salawa), Korzeniowski, Chlebda, Sobótka, Armatys – Zając.
Zjednoczeni-Złomex: Nowak – Kudelski, Lekki, Kwiecień, Salamon – Biernacik, Łucarz, Dębski (70 Piskorz), Chyszczenko, Berliński – Chlebowski.

Żółte kartki: Jagła, Armatys, Zając, Chlebda – Kwiecień, Piskorz;

Czerwone: Berliński (63), Chyszczenko (75). – obaj Zjednoczeni-Złomex

Sędziował: Michał Bargiel.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024