Silesion.PL

serwis informacyjny

Nie pozwól dłużej czekać swoim punktom FKP

Psst… Masz konto w zakładach bukmacherskich Fortuna? Pamiętasz o swoich punktach FKP? Nie pozwól im dłużej czekać!

Koniec roku zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim kończy się ważność punktów Fortuna Klub Plus, które są dostępne na Twoim koncie.

Pamiętaj, że są one doskonałym środkiem zapłaty za kupon, gdy nie chcesz korzystać z gotówki na koncie. Wystarczy, że podczas tworzenia kuponu zaznaczysz je jako formę płatności!

Zastanawiasz się w jaki sposób przeliczyć punkty na określoną stawkę? Wystarczy, że liczbę punktów podzielisz przez 140, co odpowiada kwocie 1 zł.

Na przykład kwota 2800 pkt FKP daje Ci możliwość postawienia kuponu za 20 zł!

Proponujemy się pospieszyć – masz czas tylko do 31 grudnia 2018 r !

Nie masz konta w Fortunie?

Specjalnie dla graczy silesion.pl przygotowaliśmy promocję, w której na start otrzymasz 20zł, a dodatkowo możesz otrzymać do 400zł bonusu od pierwszej wpłaty.

Jak skorzystać z promocji?

  • wejdź na rejestracja
  • w pole “Kod promocyjny” wpisz „legalny20”. Zwróć uwagę na to, po aktywacji bonusu za pomocą promokodu bonus 100zł bez ryzyka zostanie zamieniony na 20zł na start!
  • po ukończeniu rejestracji otrzymasz 20zł, które musisz wykorzystać w terminie 7 dni.
  • wykonaj przelew, a jeżeli w ciągu 30 dni spełnisz warunki promocji otrzymasz od nas bonus do 400zł.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author