Silesion.PL

serwis informacyjny

Najpopularniejsi influencerzy zagrają w piłkę nożną. Move Federation w Arenie Gliwice i online już jutro

Najpopularniejsi influencerzy zagraja w pilke nozna. Move Federation w Arenie Gliwice i online juz jutro

Najpopularniejsi influencerzy zagraja w pilke nozna. Move Federation w Arenie Gliwice i online juz jutro

Move Federation to przedefiniowanie piłki nożnej, jaką znacie – nowe zasady i masa sportowych emocji. Premierowy turniej z udziałem 48 gwiazd Internetu odbędzie się już jutro w Arenie Gliwice oraz na platformie PPV. Druga konferencja prasowa rozpocznie się na kanale Move na Youtubie dzisiaj o 20:00. Zakłady sportowe na Football SuperShow dostępne wyłącznie na stronie legalnego bukmachera FORTUNA.

W turnieju bierze udział sześć drużyn sześcioosobowych męskich i dwie drużyny sześcioosobowe mieszane. W pierwszym meczu turnieju team Crusher zmierzy się z drużyną Bungee. W drużynie Crusher pod przywództwem Kacpra Błońskiego zagrają: Czarek Czaruje, Maciej Turski, Piotr Szczurek, Anzor Azhiev oraz Adrian Polak. Ich rywalem została team Bungee, której kapitanem został Patryk Bandurski. W składzie zobaczymy: Jakuba Rokickiego, Bartka Konczyka, Dominika Cybulskiego, Dawida Rzeźnika oraz Miłosza Marcinkowskiego. 

Nie zabraknie również rywalizacji potężnych włodarzy Fame MMA, czyli drużyna Wojciecha Goli, w której zagrają Jakub Fias, Adrian Medusa Salamon, Jakub Żak, Paweł Tyburski oraz Rafał Pasternak przeciwko drużynie Boxdela, w której zobaczymy w akcji Sebastiana Czajewskiego, Krzysztofa Justyńskiego, Daniela Ostaszewskiego, Kubę Ulfika oraz Macieja Szymczaka. 

Owca, który został kapitanem drużyny WK, wybrał do swojego składu Mateusza Zakrzewskiego, Damiana Deję, Roberta Orzechowskiego, Pawła Sikorę oraz Pawła Janika, aby zmierzyć się z teamem Tromba Mateusza Trąbki, w której zagrają Kuba Nowaczkiewicz, Jakub Birecki, Krystian Maciaszyk, Kamil Chwastek oraz Jakub Patecki. 

Podczas turnieju odbędzie się jeden mecz drużyn mieszanych, czyli Natsu World kontra Team X. W drużynie Natsu World, której kapitanem została Natalia Natsu Karczmarczyk, zagrają: Paulina Hornik, Boski Oski, Sebastian Wiśniewski, Nikola Nowak oraz Pietras. Z kolei po stronie przeciwnej, pod przewodnictwem Moniki Kociołek staną: Patrycja Mołczanow, Cezary Czaro Nykiel, Kuba Tutu, Bartek Szydlik oraz Klaudia Sadownik oraz Róża Wojtczak. 

ZASADY GRY

Każda z drużyn rozegra jeden mecz, zdobywając punkty za różne gole:

  • 1 punkt – za bramkę zdobytą nogą lub głową, lub za gola po rzucie karnym, rzucie wolnym pośrednim albo rzucie wolnym bezpośrednim;
  • 2 punkty – za bramkę po strzale z dystansu tj. z drugiej połowy boiska;
  • 3 punkty – za bramkę po tzw. „super move” czyli po przewrotce, „szczupaku” lub „nożycach”.

Wygrywa drużyna, która zdobędzie więcej punktów. W przypadku remisu o rozstrzygnięciu decyduje konkurs rzutów karnych.

Mecze będą rozgrywane w systemie dwóch połów po 10 minut na eliptycznym boisku 45×20 metrów. Na boisku pojawi się specjalny przycisk, który każdej z drużyn pozwoli wprowadzić na boisko superbohatera – zawodników Klubu Towarzysko-Sportowego Weszło, do którego należą między innymi byli reprezentanci Polski – Jakub Kosecki i Marcin Burkhardt. Zawodnicy nie mają możliwości zmian w trakcie rozgrywek. 

Drużyna mieszana, która wygra mecz podczas jutrzejszej gali oraz jedna z pozostałych teamów, która otrzyma największą liczbę punktów zostaną awansowane do 3 edycji Football SuperShow. Z kolei drużyny, które zajęły drugie i trzecie miejsce w rozgrywkach zmierzą się między sobą i zawalczą o awans do finału w trzeciej edycji Move Federation..

Druga konferencja Move Federation rozpocznie się już dzisiaj o godzinie 20 na kanale YouTube Move Federation oraz Fame MMA.

Bilety na event, który odbędzie się w sobotę w Arenie Gliwice są wciąż dostępne w sprzedaży na ebilet.pl. Transmisja z gali będzie dostępna w systemie PPV w cenie 33.33 zł na platformie www.move-federation.tv.

Sponsorami głównymi wydarzenia zostali KFC i Fortuna, sponsorem oficjalnym Predator Energy Drink, a partnerami HotPay oraz R-Gol

Fortuna posiada zezwolenie na zakłady. Hazard wiąże się z ryzykiem, a udział w nielegalnych grach jest karalny. Dozwolone dla osób powyżej 18 roku życia

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024