Silesion.PL

serwis informacyjny

500+ na start mundialu w GoPlusBet

500 Plus na start mundialu w GoPlusBet

500 Plus na start mundialu w GoPlusBet

Zaczynamy Mistrzostwa Świata w Katarze z bonusem w legalnych zakładach bukmacherskich GoPlusBet! I to nie byle jakim, bo z plusem. Na start mundialu Go+bet proponuje zwiększenie środków na grę.

Szczegóły promocji:

  • Zarejestruj konto w GOplusBET z specjalnym kodem rejestracyjnym BONUSPLUS ;
  • Promocja trwa od piątku 18 listopada do czwartku 24 listopada.
  • Musisz posiadać Konto Stałe (tzn. zweryfikowane) w Go+Bet.
  • Żeby uzyskać bonus Twoja pierwsza wpłata w czasie promocji musi wynieść co najmniej 50 PLN. Im będzie wyższa tym większy będzie Twój bonus, maksymalnie do 500 PLN.
  • Po dokonaniu wpłaty musisz swój bonus odblokować poprzez zawarcie i rozliczenie w czasie trwania promocji zakładu zawartego za co najmniej 50 PLN z minimalnym kursem całkowitym 1.50;
  • Po rozliczeniu zakładu swój bonus aktywujesz w panelu gracza. Bonusem obracasz dwukrotnie grając zakłady z co najmniej 3 zdarzeniami, gdzie każde ze zdzrzeń musi mieć minimalny kurs 1.30. Od aktywacji bonusu masz 7 dni na jego obrót.

Regulamin promocji “500+ na start mundialu” dostępny na stronie GOplusBET 

Jak wykorzystać saldo bonusowe?

Najpierw bonus należy zaakceptować w zakładce “BONUSY” na profilu gracza. Wówczas wysokość salda bonusowego zobaczysz już w bilansie konta. Jest to widoczne w dwóch miejscach, zaznaczonych na grafice czerwoną ramką. Podana kwota to wysokość salda bonusowego, zaś wyżej jest podane saldo depozytowe. 

Istnieje również możliwość sprawdzić dany bonus w zakładce “DOSTĘPNE BONUSY” na profilu gracza. Dzięki temu możemy poznać wymagany obrót, a także termin ważności danego bonusu, który znajduje się na saldzie bonusowym.

Skoro już wszystko wiemy, pora na wykorzystanie salda bonusowego na kuponie! Jest to banalnie proste. Wystarczy utworzyć kupon, który spełnia warunki obrotu bonusem, a system sam w pierwszej kolejności pobierze środki bonusowe. Jest to duży plus, bo gracz może sam wybrać, czy chce grać saldem depozytowym czy bonusowym. Jeśli mimo posiadania salda bonusowego, chcemy zagrać depozytem, bo np. nasz kupon nie spełnia wymogów obrotu, wystarczy kliknąć w suwak na samym dole betslipa. Na grafice jest on zaznaczony czerwoną ramką.

Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

GoPlusBet jest legalnym, polskim bukmacherem. Działa na podstawie zezwolenia (PA11.6831.11.2021) wydanego przez Ministra Finansów w dniu 29 listopada 2021 r.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024