Silesion.PL

serwis informacyjny

Na pierwszy mecz siatkarskiej GieKSy w nowym sezonie PlusLigi kibice dojadą specjalnym autobusem

W związku z inauguracją nowego sezonu PlusLigi, kibice siatkówki oraz sympatycy GKS-u Katowice mają okazję skorzystać z wyjątkowej oferty transportowej. Klub przygotował specjalny autobus, który będzie przewozić fanów na mecz pierwszej kolejki, w którym siatkarze GieKSy zmierzą się z drużyną Trefla Gdańsk. To wyjątkowa okazja, aby wesprzeć swoją drużynę bez konieczności przejmowania się kwestiami transportu.

Spotkanie odbędzie się w niedzielę, 22 października, o godzinie 20:30 w hali OS Szopienice, ul. 11 Listopada 16 w Katowicach. Kibice, którzy będą mieli wejściówki na mecz, będą mieli możliwość skorzystania z darmowego transportu, który zawiezie ich bezpośrednio pod halę OS Szopienice. Autobus rozpocznie swoją trasę na przystanku Katowice Sądowa (stanowisko 2B w kierunku Silesia City Center).

Rozkład jazdy autobusu na mecz z Treflem Gdańsk wygląda następująco:

  1. Katowice Sądowa – odjazd o godz. 19:10
  2. Katowice Strefa Kultury NOSPR – godz. 19:20
  3. Katowice Strefa Kultury – godz. 19:23
  4. Katowice Zawodzie Centrum Przesiadkowe – godz. 19:28
  5. Katowice Szopienice Hala Sportowa, ul. 11 Listopada 16 – godz. 19:40

Po zakończeniu meczu autobus ruszy w drogę powrotną około 20 minut po zakończeniu wydarzenia. Dla tych kibiców, którzy zdecydują się na dojazd własnymi samochodami, istnieje możliwość skorzystania z dwóch ogólnodostępnych parkingów w pobliżu hali, które łącznie dysponują 150 miejscami parkingowymi.

Ceny biletów na mecze sezonu 2023/2024 przedstawiają się następująco: 25 zł (normalny), 15 zł (ulgowy), 50 zł (rodzinny, przeznaczony dla dwóch dorosłych – kobiety i mężczyzny oraz maksymalnie trójki dzieci do 15. roku życia). Bilety dostępne są online na stronie bilety.gkskatowice.eu oraz stacjonarnie w Regionalnym Centrum Informacji Turystycznej w Katowicach, przy ul. Rynek 13. Można je również nabyć w dniu meczu w kasie hali.

Przypominamy również, że wciąż dostępne są karnety na domowe mecze siatkarzy GKS-u Katowice w nadchodzącym sezonie. To wyjątkowo korzystna i wygodna opcja dla wszystkich, którzy planują regularne wsparcie dla drużyny. Karnety obejmują wszystkie domowe mecze ligowe GKS-u Katowice, a także ewentualne domowe spotkania w Pucharze Polski oraz mecze fazy play-off PlusLigi.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023