Silesion.PL

serwis informacyjny

Młody narybek popłynie stylami motylkowym, grzbietowym czy klasycznym. 2. edycja Świątecznego Pucharu Brynowa już jutro

Motylkowy, grzbietowy, klasyczny, dowolny i zmienny. Już 17 grudnia aż 180 adeptów pływania powalczy o Puchar Basenu Brynów. Impreza zacznie się o 16.00 i potrwa do godzin wieczornych. Młody narybek popłynie na dystansie 50 metrów stylami motylkowym, grzbietowym, klasycznym, dowolnym i 100 metrów zmiennym.

To już druga edycja Świątecznego Pucharu Brynowa. Każdy z uczestników może wystartować w dwóch konkurencjach, a do wygrania są medale i pięć pucharów dla młodych mistrzów pływania. Wszyscy dostaną dyplomy i świąteczne upominki – mówi Tomasz Szpyrka, dyrektor Katowickich Basenów.

W zawodach wezmą udział dzieci z klubów: Wodnik Katowice, UKS Karlik Katowice, MKP Tychy, MOSiR Bieruń, Delfin Cieszyn, Posejdon, Akademia Małego Sportowca Katowice, oraz dzieci z programu “Elita Pływacka Katowic” i uczniowie z nowo utworzonych klas sportowych o profilu pływackim ze szkoły podstawowej nr 11 w Katowicach.

„Pamiętaj te chwile, gdy serce mocniej bije” – motto, które mamy nawet na koszulkach to dla nas motywator do sportowej rywalizacji. Pamiętajmy, że nie tylko wygrana, ale sam udział w zawodach przyprawia nas o szybsze bicie serca i daje dużo radości – podsumowuje Michał Spławiński, trener pływania z klubu Wodnik w Katowicach.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

5 1 Głosowanie
Ocena artykułu

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Prosimy o komentarz.x