Silesion.PL

serwis informacyjny

Młody narybek popłynie stylami motylkowym, grzbietowym czy klasycznym. 2. edycja Świątecznego Pucharu Brynowa już jutro

2. edycja Swiatecznego Pucharu Brynowa juz jutro

2. edycja Swiatecznego Pucharu Brynowa juz jutro

Motylkowy, grzbietowy, klasyczny, dowolny i zmienny. Już 17 grudnia aż 180 adeptów pływania powalczy o Puchar Basenu Brynów. Impreza zacznie się o 16.00 i potrwa do godzin wieczornych. Młody narybek popłynie na dystansie 50 metrów stylami motylkowym, grzbietowym, klasycznym, dowolnym i 100 metrów zmiennym.

To już druga edycja Świątecznego Pucharu Brynowa. Każdy z uczestników może wystartować w dwóch konkurencjach, a do wygrania są medale i pięć pucharów dla młodych mistrzów pływania. Wszyscy dostaną dyplomy i świąteczne upominki – mówi Tomasz Szpyrka, dyrektor Katowickich Basenów.

W zawodach wezmą udział dzieci z klubów: Wodnik Katowice, UKS Karlik Katowice, MKP Tychy, MOSiR Bieruń, Delfin Cieszyn, Posejdon, Akademia Małego Sportowca Katowice, oraz dzieci z programu “Elita Pływacka Katowic” i uczniowie z nowo utworzonych klas sportowych o profilu pływackim ze szkoły podstawowej nr 11 w Katowicach.

„Pamiętaj te chwile, gdy serce mocniej bije” – motto, które mamy nawet na koszulkach to dla nas motywator do sportowej rywalizacji. Pamiętajmy, że nie tylko wygrana, ale sam udział w zawodach przyprawia nas o szybsze bicie serca i daje dużo radości – podsumowuje Michał Spławiński, trener pływania z klubu Wodnik w Katowicach.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024