Silesion.PL

serwis informacyjny

Mateusz Don Diego Kubiszyn “Moja historia” – High League 3

HIGH League 3 MOJA HISTORIA Mateusz Don Diego Kubiszyn

HIGH League 3 MOJA HISTORIA Mateusz Don Diego Kubiszyn

MOJA HISTORIA to nowy, unikatowy format, w którym lepiej poznacie gwiazdy HIGH League. W pierwszym odcinku poznamy bliżej Mateusza „Don Diego” Kubiszyna, który w rozmowie z Filipem Lewandowskim opowiedział znacznie więcej niż w zwykłym wywiadzie…Zobaczmy Rzeszów oraz Don Diego z dotychczas niespotykanej perspektywy. Już 4 czerwca ten wojownik stanie oko w oko z Denisem Załęckim.

Jeden z najlepszych polskich kickbokserów i zawodników walk na gołe pięści, Mateusz “Don Diego” Kubiszyn, który również wystąpi po raz pierwszy w MMA. “Don Diego” świetnie radził sobie na galach GROMDA, gdzie wygrał pięć walk i został mistrzem organizacji. Wszystkich rywali nokautował! Poza tym odnosił wielkie sukcesy na zawodach kickbokserskich i bokserskich.

Rywalem Kubiszyna będzie “Bad Boy”. Denis Załęcki to wyróżniający się polski wojownik wśród walk ulicznych i starć na gołe pięści. W debiucie na High Legue Malika Montany wystąpił jako zawodnik K-1. Poradził sobie świetnie, bo po trzech rundach wygrał z o wiele bardziej doświadczonym Alanem “Alanikiem” Kwiecińskim.

High League 3 odbędzie się 4 czerwca 2022 r.

W jednej z głównych walk HIGH League 3 dojdzie do pojedynku dwóch światów. Naprzeciw siebie w klatce staną raper i streetfighter, Alberto Simao, oraz gwiazda mediów społecznościowych i YouTube’a, Marcin Dubiel. W prawdziwym freak-fighcie zmierzą się kulturyści Robert “Robur WK” Orzechowski i Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika, a w brutalnym boksie birmańskim skonfrontują się Aniela “Lil Masti” Bogusz i Zusje Astafiewa. Dozwolone będą uderzenia głową.

Bilety w cenie od 99 zł są dostępne w serwisie Eventim.pl. Nie zwlekaj z zakupem i kup bilet już dzisiaj. Nie może Cię tam zabraknąć!

HIGH League 3 to dziewięć niezapomnianych pojedynków, w których wystąpią najsłynniejsze gwiazdy showbiznesu, sportu i rozrywki. Do tego odbędą się wielkie koncerty i prawdziwe show. To trzeba przeżyć na żywo! PPV już dostępne na HighLive.TV – w dwóch wariantach: standardowym oraz PPV Premium.

Pełna oferta zakładów na galę HIGH League 3 będzie dostępna wyłącznie w Fortunie. Informacje dot. HIGH League 3 będą ogłaszane w mediach społecznościowych organizacji.

Aktualna karta walk HIGH LEAGUE III:

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author