Silesion.PL

serwis informacyjny

LV BET z nowym logo od przyszłego roku

Informacja prasowa LV BET z entuzjazmem prezentuje nowe, współczesne logo, odzwierciedlające najnowocześniejsze kasyno i ofertę zakładów sportowych (dla rynków zagranicznych – red.).

Wprowadzenie nowego logo uzupełniono o kilka ulepszeń w zakresie wygody użytkownika, dzięki ulepszeniom, które sprawiają, że witryna jest jeszcze bardziej funkcjonalna i nowoczesna. Oprócz wyraźniejszego menu gier, wprowadzono nowe, wygodne funkcje, takie jak kategoria gier „LV Loves” (zmiany w polskim serwisie lvbet.pl nastąpią w lutym 2019r. – red.)

Udoskonalone menu i interfejsy sprawiają, że korzystanie z LV BET jest jeszcze łatwiejsze na urządzeniach mobilnych. W zakładach sportowych wprowadzono także funkcję cash-out, dzięki czemu klienci mają jeszcze większą kontrolę nad swoimi zakładami.

Choć nastąpił szereg subtelnych ulepszeń, gracze LV BET nadal będą czuć się jak w domu, z tą samą przyjazną kolorystyką i intuicyjną obsługą.

W LV BET wiemy, że najcenniejsze spostrzeżenia dostarczają nasi gracze. Dlatego uważnie słuchamy ich opinii i wprowadziliśmy w związku z tym zmiany. Choć na pierwszy rzut oka mogą nie wydawać się drastyczne, jesteśmy pewni, że szereg subtelnych ulepszeń sprawia, że gra i zakłady na LV BET będą jeszcze bardziej satysfakcjonujące.

– powiedział, Adrian Sidowski, LV BET CEO.

Materiał prasowy

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author