17 października 2021

Silesion.PL

serwis informacyjny

Lukas Podolski prowadzi zaawansowane rozmowy z Górnikiem Zabrze?

Według Fabrizio Romano, włoskiego dziennikarza specjalizującego się w transferach piłkarskich . Pracujący dla Sky Sport Italy Fabrizio Romano twierdzi, że Lukas Podolski prowadzi zaawansowane rozmowy na temat dołączenia do Górnika Zabrze. Podolski otrzymał także oferty od klubów Queretaro, Fortaleza, Turcji i Kataru.

Kilka dni temu Lukas Podolski poinformował fanów, że zasiądzie w jury programu niemieckiej wersji programu „Mam Talent”. Zajmie miejsce Dietera Bohlena.

Fabrizio Romano urodził się w Neapolu we Włoszech 21 lutego 1993. Jego kariera dziennikarza transferowego rozpoczęła się, gdy miał 18 lat, po otrzymaniu informacji poufnych od włoskiego agenta w Barcelonie. Odkąd dołączył do Sky Sport Italy w wieku 19 lat, stworzył i zbudował kontakty z klubami, agentami i pośrednikami w całej Europie. Romano pracuje również jako reporter dla The Guardian i ma kilka milionów obserwujących w mediach społecznościowych, w szczególności na Twitterze i Instagramie.

Romano jest znany ze swojego słynnego sloganu „here we go„, którego używa, ogłaszając nową transakcję transferową. Według 90min jest jednym z „najbardziej zaufanych” ekspertów transferowych w biznesie piłkarskim. Romano pisze również dla CBS Sports i jest założycielem SOS Fanta, strony internetowej poświęconej tematyce fantasy , którą stworzył w 2014 roku

Lukas Josef Podolski urodzony jako Łukasz Józef Podolski w Gliwicach to niemiecki piłkarz polskiego pochodzenia. W latach 2004–2017 reprezentant Niemiec. Do Niemiec przeprowadził się z rodzicami w 1987. Pomimo że od drugiego roku życia mieszka w Niemczech, zachował silne więzi z Polską. Podolski na każdym kroku powtarza, że Górnik jest jego ulubionym klubem. Gdy tylko może przyjeżdża na mecze, w Niemczech na bieżąco jest ze wszystkimi informacjami z ul. Roosevelta

Copyright © 2016-2021 Wszelkie prawa zastrzeżone. | Silesion dla Śląska.