Silesion.PL

serwis informacyjny

Lokalni – Unikalni ze Śląska spotkają się w M1 Zabrze

Lokalni – Unikalni ze Slaska spotkaja sie w M1 Zabrze KRAKOW IMG 9535 KBLATKIEWICZ

Lokalni – Unikalni ze Slaska spotkaja sie w M1 Zabrze KRAKOW IMG 9535 KBLATKIEWICZ

Centrum M1 Zabrze zaprosiło lokalnych twórców, przedsiębiorców oraz fundacje i stowarzyszenia ze Śląska do swoich pasaży handlowych. W najbliższy weekend 7-8 października zaprezentują ofertę mieszkańcom i zaangażują ich do wspólnych aktywności. To kolejna odsłona autorskiego cyklu spotkań „Lokalni – Unikalni”, zainicjowanego przez METRO PROPERTIES, zarządcę sieci centrów M1.

„Lokalni – Unikalni” to koncepcja międzypokoleniowego cyklu tematycznych spotkań, podczas których klienci M1 mają okazję poznania ciekawych ludzi ze Śląska, dla których przywiązanie do tradycji i budowanie lokalnych społeczności stanowi istotną wartość.

Mimo zmieniających się czasów, wartości takie jak zdrowie, relacje rodzinne, a także tożsamość kulturowa mają charakter uniwersalny i stanowią podstawę szczęśliwego życia wielu mieszkańców Śląska. W ten szczególny weekend zamienimy naszą komercyjną przestrzeń zakupów w miejsce, które połączy wyjątkowe pasje lokalnych twórców, zainspiruje do aktywności dzieci, młodzież, ich rodziców i seniorów, a przy okazji z pewnością odkryje nienazwane dotąd talenty uczestników spotkania „Lokalni-Unikalni”. Zapraszamy do M1 w Zabrzumówi Grzegorz Mojszczak, dyrektor centrum handlowego M1 w Zabrzu z METRO PROPERTIES.

Wśród typowo śląskich akcentów pojawią się autorzy regionalnych gadżetów i wyrobów pasmanteryjnych oraz księgarnia z książkami w języku śląskim. Dla najmłodszych, swoje autorskie kolekcje zaprezentują twórcy ręcznie robionych ubrań dziecięcych, ale i specjalnych ubranek dla lalek. Będzie też projektantka mody dla dorosłych klientów, designerzy tworzący ubrania na życzenie oraz twórcy akcesoriów: szydełkowych torebek, ręcznie robionych torebek damskich z wielu materiałów oraz torebek typu nerka. Wiele miejsca zajmą twórcy biżuterii – z drewna, z kamieni naturalnych, biżuteria wykonana techniką haftu sutaszowego, czy bawełniana. Kolejną grupę stanowić będą artyści tworzący dekoracje: ze sztucznych kwiatów, z drewna, metalu i ceramiki, marynistyczny handmade, drzewka szczęścia i inne ozdoby wykonane z drutu, a także produkty zero waste w tym ręcznie malowane butelki. Nie zabraknie też twórców stroików okolicznościowych i wianków, autorów naturalnych świec sojowych, a także artystów malarzy i grafików z ich dziełami. To twórcy z wielu śląskich miast, m.in. Zabrza, Rudy Śląskiej, Gliwic i wielu okolicznych miejscowości.

Spotkanie „Lokalni-Unikalni” w centrum handlowym M1 Zabrze odbędzie się w piątek i sobotę,
7-8 października 2022, w godzinach otwarcia centrum – od godz. 9.00 do 21.00.

Centrum handlowe M1 Zabrze gromadzi szeroką propozycję sklepów i punktów usługowych niemal wszystkich kategorii – od ubrań dla klientów w każdym wieku, przez obuwie, akcesoria, galanterię skórzaną, kosmetyki, elektronikę, po market spożywczy. Obiekt jest zlokalizowany przy drodze łączącej trzy śląskie miasta: Gliwice, Zabrze i Bytom, w bliskim sąsiedztwie autostrady A1. Do centrum można dojechać bezpłatnym autobusem M1, komunikacją miejską i własnym samochodem. Do dyspozycji klientów jest bezpłatny parking.

METRO PROPERTIES sp. z o.o. jest spółką oferującą usługi w zakresie profesjonalnego zarządzania nieruchomościami i procesami inwestycyjnymi. Spółka odpowiada za strategiczny rozwój nieruchomości, planowanie, budowę, wynajem, sprzedaż/kupno nieruchomości. W zakresie odpowiedzialności spółki leży center i facility management.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024