Silesion.PL

serwis informacyjny

Aniołki Bercika, czyli Hanke chce kochankę – 9 października w Bytomiu

Aniolki Bercika czyli Hanke chce kochanke spektakl

Aniolki Bercika czyli Hanke chce kochanke spektakl

Uwaga uwaga! Pozór pozór! Można już kupić bilety na przedstawienie: “Aniołki Bercika, czyli Hanke chce kochankę!” Wydarzenie odbędzie się już 9 października w sali wydarzeń byłego Teatru Górnośląskiego w Bytomiu – Łagiewnikach, przy ul. Cyryla i Metodego 10. Startujemy o godzinie 17:00

Pula biletów została podzielona do sprzedaży. Połowa biletów jest dostępna poprzez internetowy system KupBilecik.pl – pod adresem: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/80681/bytom/aniolki.bercika.czyli.hanke.chce.kochanke/ w cenie 90 zł. Druga połowa jest dostępna w sprzedaży stacjonarnej w obiekcie (sklep Dwunastka) w cenie 80 zł.
Tymczasem krótka zajawka:

(…)On jest przed ślubem jak trener sportu z sześciopakiem ale nie tym przynoszonym z marketu. Ona? Szczęśliwa i uśmiechnięta bogini seksu, której nigdy głowa nie boli. A po dwudziestu latach od ślubu? Co prawda zamiast kaloryfera ma on bojler, jej za to na starość wzrok się wyostrza. Widzi nawet te jego wady, które nie istnieją(…)

Szykujcie się na wieczór pełen humoru i rozrywki.

Występują: Krzysztof Hanke znany i lubiany dżentelmen polskiego kabaretu. Aktor, satyryk, lider kabaretu Rak oraz twórca niezapomnianej roli Bercika w serialu “Święta wojna“. Agnieszka Litwin artystka kabaretów Jurki i Szum, wciela się w postać Babci w serialu kabaretowym TVP 2 Rodzina Trendych, oraz kreuje niezapomnianą postać Harriet Ferguson w improwizowanym serialu kabaretowym Spadkobiercy. Małgorzata Czyżycka, artystka kabaretowa, członkini kabaretu Ciach Joanna Dunas, aktorka teatr, absolwentka Szkoły Teatralnej w Berlinie. Można ją zobaczyć w wielu przedstawieniach teatralnych. Anna Powierza, aktorka filmowa i teatralna. Można ją zobaczyć w wielu przedstawieniach na deskach warszawskich teatrów. Szerokiej publiczności znana z serialu Klan. Scenariusz: Damian Nowakowski i Krystian Nowakowski. Muzyka i aranżacje: Aleksander Nowacki Scenografia: Marcin Chojna

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024