Silesion.PL

serwis informacyjny

Lecisz z forBET do Meksyku?

Lecisz z forBET do Meksyku

Lecisz z forBET do Meksyku

Legalny w Polsce bukmacher forBET rozpoczyna zapisy do nowej promocji! W puli nagród przygotowano aż 8 pakietów wyjazdowych do Meksyku. Super lokalizacja nieopodal Cancun, bezpośredni lot, ekskluzywny hotel 5 *****, niesamowite atrakcje.

Oczywiście wszystko w klimacie All Inclusive. Jak zawsze w rankingach forBET znajdziemy również bonusy na grę. Nagrodzimy TOP 50 graczy, a w puli czeka blisko 50 000 PLN! Mało? Dodatkowo co jakiś czas forBET odpali specjalny ranking ekstra, w którym czekać będą nagrody niespodzianki i dodatkowe punkty do głównej promocji.

ForBET, jako firma bukmacherska działający w internecie na podstawie licencji: Zezwolenie z dnia 4 maja 2016 r. nr PS4.6831.10.2016 wydane na okres 6 lat, oferuje swoim klientom bardzo atrakcyjne kursy, dzięki czemu zdobywa coraz większe uznanie. Atutem tego bukmachera jest również bogata oferta zdarzeń oraz dyscyplin sportowych, których niejeden tradycyjny bukmacher może nam pozazdrościć.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023