Silesion.PL

serwis informacyjny

Kurs 50.0 na wygraną Liverpoolu lub Manchesteru City!

1200x628 Boost Tarcza Wspólnoty

1200x628 Boost Tarcza Wspólnoty

Przetarciem w oczekiwaniu na inaugurację najlepszych lig piłkarskich będzie rywalizacja Liverpoolu z Manchesterem City o Tarczę Wspólnoty. Mecz odbędzie się już w sobotę, a nowi klienci BETFAN mają świetną okazję do rozpoczęcia swojej przygody u nas od efektownego zwycięstwa!

Zasady promocji:

  1. Zarejestruj się w BETFAN z kodem LEGALNY600
  2. Wpłać min. 25 zł i zagraj dowolny kupon za min. 20 zł
  3. Pozostałą kwotę (maks. 5 zł) wykorzystaj na boost – kurs 50.0 na zwycięzcę w regulaminowym czasie gry w meczu o Tarczę Wspólnoty
  4. Wygrana trafia na konto główne!

Życzymy wszystkim typerom Betfanowskiej zieloności na kuponach!

Jeśli nie jesteś jeszcze Graczem w BETFAN, a założysz konto z kodem LEGALNY600swój pierwszy zakład obstawisz całkowicie bez ryzyka! Legalny polski bukmacher zwróci 100% stawki do 600 zł + 60 zł freebet w ramach oferty CASHBACK 600!

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024