Silesion.PL

serwis informacyjny

Kurs 200 w Superbet na wygrany zakład na zwycięstwo Polski z Japonią w 1/2 Ligi Narodów

Superbet Wysoki Kurs z kodem LEGBUK

Nowa promocja w zakładach bukmacherskich – „Bonus 400 PLN za wygrany zakład na zwycięstwo Polski w meczu z Japonią w półfinale Ligi Narodów” przyciąga uwagę miłośników sportu i zakładów online. Bukmacher oferuje możliwość zdobycia atrakcyjnego bonusu dla graczy, którzy typują zwycięstwo polskiej reprezentacji w nadchodzącym meczu półfinałowym.

Specjalna oferta SUPERBET dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie. Co więcej, czeka na Ciebie bonus od pierwszej wpłaty 200 PLN a jeśli swój pierwszy tydzień zakończysz na minusie, otrzymasz zwrot w postaci Cashbacku do 3500 PLN

Zasady promocji są proste i przejrzyste. Uczestnictwo w promocji jest dostępne tylko dla graczy, którzy zawrą swój pierwszy kupon singiel po założeniu konta z kodem LEGBUK. W kuponie musi znaleźć się typ z oferty przedmeczowej na zwycięstwo Polski w meczu z Japonią w półfinale Ligi Narodów, przy czym zakład musi być typem “Zwycięzca – 2”.

Gracze mogą postawić minimalną stawkę kuponu w wysokości 2 PLN, jednakże w przypadku stawki wyższej, do promocji zalicza się jedynie 2 PLN. Zakłady są brane pod uwagę w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w chwili ich obstawienia na stronie przez gracza.

Po trafionym typie na zwycięstwo Polski w meczu z Japonią, gracze otrzymają bonus w wysokości 400 PLN. Bonus zostanie przelany na konto gracza w ciągu 72 godzin po zakończeniu promocji. Aby skorzystać z bonusu, należy zaakceptować go w ciągu 3 dni od momentu jego zaksięgowania na koncie gracza. Bonus będzie aktywny przez 7 dni od daty zaakceptowania, po spełnieniu wymagań określonych w regulaminie, środki zostaną automatycznie przeniesione na konto depozytowe i będą dostępne do wypłaty.

Ważne jest, aby pamiętać, że na koncie bonusowym można aktywować tylko jeden bonus naraz. W przypadku, gdy na koncie gracza jest już aktywny inny bonus, gracz ma 3 dni na jego wykorzystanie przed aktywowaniem „Bonusu 400 PLN za wygrany zakład na zwycięstwo Polski w meczu z Japonią w półfinale Ligi Narodów”. Jeśli bonus nie zostanie aktywowany w tym okresie, przepadnie.

Gracz ma możliwość anulowania bonusu w dowolnym momencie, kontaktując się z Działem Obsługi Klienta. W takim przypadku środki z salda bonusowego i związane z nim wygrane zostaną anulowane. Warto również zwrócić uwagę na to, że jeżeli gracz zleci wypłatę środków przed spełnieniem warunków obrotu bonusem, środki z salda bonusowego i wygrane z tego tytułu zostaną anulowane.

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *