Silesion.PL

serwis informacyjny

Konkurs #TotolotekBiznesLiga związany z XX Galą Finałowej Biznes Ligi

W związku z ogłoszeniem sponsoringu tytularnego Biznes Ligi Totolotek przygotował konkurs dla zawodników oraz sympatyków tych rozgrywek.

Konkurs #TotolotekBiznesLiga! Do wygrania nagrody o wartości ponad 500 zł od Totolotka!

Regulamin konkursu:

Wstaw zdjęcie z XX Gali Finałowej Biznes Ligi bądź rozgrywek Biznes Ligi na swój profil w mediach społecznościowych ( do wyboru Facebook, Instagram lub Twitter) z hashtagiem „#TotolotekBiznesLiga”
Zdjęcie musi być publiczne

Zdobądź pod zdjęciem jak najwięcej reakcji bądź polubień do piątku 12.10.2018 do godziny 12:00
Główną nagrodę wygrywa osoba, która do piątku do godziny 12:00 zgromadzi jak najwięcej polubień bądź reakcji pod swoim postem
Listę nagrodzonych osób opublikowana zostanie w komentarzu pod postem konkursowym na fanpage’u Biznes Ligi w piątek do godziny 17:00
W konkursie mogą brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie!

Nagrody dla zwycięzców:

  • 1 miejsce- freebet o wartości 200 zł
  • 2 miejsce- freebet o wartości 100 zł
  • 3 miejsce- freebet o wartości 50 zł
  • Miejsca 4-20- freebet o wartości 10 zł

Nagrody zostaną przyznane po założeniu konta w serwisie Totolotek

20. jubileuszowa impreza, a zarazem 10. urodziny, odbyła się w Krakowie, 6 października 2018 w Starej Zajezdni by De Silva w Krakowie.

Biznes Liga jest organizatorem elitarnych, amatorskich lig piłkarskich i siatkarskich dla firm i instytucji. Od 20 sezonów (10 lat) prowadzone są rozgrywki ligowe skupiające biznesowe środowisko Krakowa. Rozgrywki Biznes Ligi są skierowane do amatorów ale w bardzo profesjonalnej oprawie, medialnej, logistycznej i organizacyjnej. Biznes Liga to największe tego typu rozgrywki w Polsce i z roku na rok przyciągają coraz więcej uczestników.

Gościem specjalnym XX Gali Finałowej Biznes Ligi był Sebastian Mila, 34-krotny reprezentant Polski w piłce nożnej, zawodnik takich klubów, jak: jak Austria Wiedeń, Śląsk Wrocław, Lechia Gdańsk. Zdobywca bramki w meczu Polska-Niemcy w ramach Eliminacji do Mistrzostw Europy, zakończonego historycznym zwycięstwem ,,Biało-czerwonych’’.

O wrażanie estetyczne zadbała Lady Latte Dance Group. Wyjątkowa grupa tancerek, w pięknych i barwnych kostiumach o egzotycznych korzeniach mieszkających w Polsce. Gwiazdą wieczoru był MROZU. Autor czterech albumów studyjnych. Znany z przebojów, takich ,,Rollercoaster”, ,,Jak nie my to kto”, ,,Szerokie wody”, ,,Nic do stracenia”, czy ,,Poza logiką”. Zdobywca złotej i platynowej płyty.

Wydarzenie to jest zwieńczeniem osiemnastu tygodni zaciekłych piłkarskich i siatkarskich zmagań w najbardziej rozpoznawalnych i prestiżowych rozgrywkach w Krakowie – Biznes Lidze, których udział wzięło blisko 140 drużyn firmowych, skupiając blisko 5000 uczestników.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author