Silesion.PL

serwis informacyjny

Kolejny Bebok! Tym razem przy Zakładzie Doskonalenia Zawodowego w Katowicach

Bebok przy Zakładzie Doskonalenia Zawodowego w Katowicach

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Katowicach powitał nowego mieszkańca – Beboka. Uroczysta ceremonia odsłonięcia nowego stworka odbyła się w towarzystwie wiceprezydenta miasta, Pana Waldemara Bojaruna, autora projektów beboków w Katowicach, Pana Grzegorza Chudego, oraz grona pracowników ZDZ Katowice i zaproszonych gości.

Odsłonięcie beboka miało miejsce w czwartek, 17 listopada. Wziął w nim udział m.in. wiceprezydent miasta Waldemar Bojarun, a także autor projektów katowickich beboków, Grzegorz Chudy. Nowy Bebok, którego imienia jeszcze nie znamy, nie tylko ozdobi ulicę Krasińskiego, ale także będzie pełnił ważną rolę, reprezentując markę ZDZ i opiekując się uczniami Technikum ZDZ Katowice oraz Technikum Lotniczego ZDZ Katowice, jak również kursantami uczęszczającymi na kursy i szkolenia zawodowe w CKZ Katowice i CDUN Katowice.

Obecność Beboka przed głównym budynkiem ZDZ Katowice przy ul Krasińskiego 2 w Katowicach nie jest jedynie estetycznym dodatkiem. To symboliczny gest, podkreślający, że marka ZDZ wciąż pozostaje sercem kształcenia i doskonalenia zawodowego na Śląsku. Od 1926 roku ZDZ Katowice dostosowuje się do dynamicznie zmieniającego się rynku pracy, stale poszerzając swoją ofertę i wspierając młodzież oraz dorosłych w rozwijaniu swoich umiejętności.

Nowy Bebok, którego imienia jeszcze nie ujawniono, nie tylko ozdobi ulicę Krasińskiego, lecz także zostanie istotnym symbolem reprezentującym markę ZDZ. Stworek będzie pełnił ważną rolę opiekuńczą wobec uczniów Technikum ZDZ Katowice oraz Technikum Lotniczego ZDZ Katowice. Dodatkowo, wspierać będzie kursantów uczestniczących w szkoleniach zawodowych w CKZ Katowice i CDUN Katowice.

Bebok ZDZ wpisujący się w tradycję śląskich ludowych legend, stanowi nowoczesny symbol edukacji zawodowej. Jego obecność nie tylko cieszy oko przechodniów, ale także podkreśla zaangażowanie ZDZ Katowice w rozwijanie kompetencji i umiejętności społeczności lokalnej.

Gromada beboków w Katowicach powiększyła się już do blisko 40 osobników! Nowy stworek pojawił się w czwartek, 16 listopada, przed Zakładem Doskonalenia Zawodowego w Katowicach. Tego samego dnia Bebok pojawił się również przed bazą MPGK przy ul. Bankowej.

Stworek ze śląskich ludowych legend stanął przed Zakładem Doskonalenia Zawodowego w Katowicach, będąc jedną z blisko 40 figurek, które już zdobią przestrzeń miasta.

Jego obecność przed budynkiem głównym ZDZ Katowice to znak, że marka ZDZ nadal jest sercem kształcenia i doskonalenia zawodowego na Śląsku. ZDZ Katowice istnieje od 1926 roku i od tamtej pory nieustannie dostosowuje się do zmieniającego się rynku pracy, rozwijając swoją ofertę i pomagając młodzieży oraz dorosłym w rozwijaniu swoich umiejętności.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023