Silesion.PL

serwis informacyjny

Kod promocyjny w Totolotek zakłady bukmacherskie

Dla osób, które cenią sobie dobrą rozrywkę Totolotek przygotował specjalną ofertę. Jest to kod promocyjny LB720, który można zastosować przy zakładach sportowych. Dzięki niemu na samym początku otrzymujemy powitalną gratyfikację. Bonus może się równać nawet 1111 zł, a ponadto możemy także otrzymać freebet o wartości 25 złotych.

JAKI BONUSOPIS BONUSU
Kod Promocyjny Totolotek:LB720
Zakłady:Ekskluzywna oferta: Bonus: 1111 PLN + 25 PLN za darmo
Bez Depozytu:Ekskluzywna oferta: 25 PLN za darmo
Aplikacja mobilna:Graj bez podatku!
Legalny BukmacherZezwolenie Ministra Finansów z dnia 20.06.2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485

TOTOLOTEK KOD PROMOCYJNY

Znany od wielu lat w Polsce bukmacher Totolotek oferuje zazwyczaj szeroką ofertę zakładów, która spełni oczekiwania nawet wymagających graczy. LB720 to kod promocyjny, który daje szansę na jeszcze większy zwrot z zakładu. Oprócz możliwych dodatkowych pieniędzy zapewnia także obstawiającym podwójną dawkę emocji.

 

OFERTA TOTOLOTKA

Totolotek dba o swoich klientów i rozpieszcza ich całym szeregiem promocji. Zaczynając od ponad tysiąca złotych, które możemy otrzymać na start, przez zakłady bez podatku, na dodatkowych gratyfikacjach za polecenie przyjaciół oraz profitach płynących z przynależności do BetClubu kończąc. Ponadto z takich promocji jak „Poleć przyjaciela” skorzystać można wielokrotnie! Obstawianie u tego bukmachera stało się naprawdę opłacalne, a nadprogramowe dodatki finansowe sprawiają, że zarabianie dodatkowych pieniędzy wiąże się z coraz to większymi emocjami. Warto dodać, że kody promocyjne bukmachera działają przejrzyście i zgodnie z zasadami zamieszczonymi przez niego w regulaminie.

JAK OTRZYMAĆ KOD PROMOCYJNY TOTOLOTEK 2019?

Totolotek stawia przede wszystkim na proste i jasne zasady korzystania z promocji. Regulaminy związane z dodatkowymi bonusami są napisane w sposób przejrzysty i nie pozostawiają pola do indywidualnej interpretacji. Aby skorzystać z kodu promocyjnego u bukmachera w tym roku wystarczy wykonać kilka prostych kroków.

Po pierwsze trzeba się zarejestrować. Można to zrobić zgodnie z własnymi preferencjami – w kolekturze lub we własnym domu za pomocą formularza online. Rejestracja przez Internet zazwyczaj trwa szybciej, więc jeśli zależy nam na czasie, należy wybrać tę opcję. Konieczne jest, aby wniosek rejestracyjny został wypełniony rzeczywistymi danymi. Po ich wpisaniu należy sprawdzić, czy nie popełniliśmy żadnej literówki. Warto się nad tym pochylić, gdyż tylko precyzyjne i skrupulatne wypełnienie wniosku gwarantuje nam brak przeszkód przy odbiorze ewentualnej wygranej. Podczas rejestracji w punkcie stacjonarnym Totolotka możemy zostać poproszeni o okazanie dowodu osobistego, więc warto go wziąć ze sobą.

JAKI KOD PROMOCYJNY W TOTOLOTKU

Gdy jesteśmy już zarejestrowani należy użyć kodu promocyjnego LB720 poprzez wpisanie go we właściwym miejscu na swoim koncie. Gdy bukmacher już zweryfikuje konto, otrzymamy od niego Totolotek freebet o wartości 25 złotych. Następnie należy złożyć depozyt – najniższa możliwa wartość jest równa 20 złotym. Natomiast, jeżeli zależy nam na najwyższej możliwej kwocie bonusu, nasz depozyt powinien być równy 1111 zł. Po wykonaniu tych czynności możemy rozpocząć zabawę i zacząć grę. Warto najpierw przejrzeć wszystkie interesujące nas wydarzenia sportowe i dokonać zakładu tam, gdzie wynik nas szczególnie interesuje. Oferta 1111 zł i 25 zł to specjalne ponadprogramowe kwoty za Totolotek kod promocyjny LB720. Ważną informacją dotyczącą tego kodu jest fakt, że działa on dopiero po złożeniu pierwszego depozytu.

Kolejną dobrze znaną promocją u bukmachera Totolotek jest oferta znajdująca się pod nazwą „Gram Grubo”. Dzięki niej każdy klient Totolotka ma możliwość obstawienia zakładu, od którego nie zapłaci podatku (obowiązkowy podatek od wygranej). Koszty związane z opodatkowaniem nagrody Totolotek bierze na siebie, dzięki czemu gracz może cieszyć się w pełni wygraną, bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów. Totolotek regularnie daje taką możliwość swoim graczom, dzięki czemu możemy rozplanować, kiedy skorzystamy z tej promocji.

Warto to zrobić, aby zmaksymalizować wysokość swojej wygranej i odebrać za ten sam zakład jak największe pieniądze. Totolotek aktywuje promocję w każdy piątek oraz okazjonalnie na wybranych wydarzeniach sportowych. Są to: rozgrywki Ligi Mistrzów i Ligi Europy oraz rozgrywki reprezentacji Polski. Dla każdego przypadku bukmacher określa minimalną stawkę, a także rodzaj zakładów – od tego uzależniona jest kwalifikacja kuponu do promocji „Gram Grubo”. Bonus uzyskany za pomocą tej oferty może być przyznawany wielokrotnie. Nie ma tutaj tego rodzaju ograniczeń. Może go użyć każdy, kto spełni odpowiednie warunki nawet, jeśli już raz skorzystał z tej możliwości.

Następnym rozwiązaniem, dzięki któremu można uzyskać dodatkowe pieniądze, obstawiając zakłady w Totolotku, jest bonus za polecenie przyjaciela. Korzystając z tej oferty możemy zarobić dodatkowo 70 złotych. Każdy z nas ma wśród przyjaciół, chociaż jednego znajomego, który jest fanem zakładów sportowych. Polecając takiej osobie bukmachera Totolotek jednorazowo otrzymujemy bonus w wysokości 70 złotych. Mało tego – tę gratyfikację możemy otrzymać od bukmachera wielokrotnie – 70 złotych za każdą osobę, którą polecimy. Skorzystanie z tego dodatkowego bonusu jest bardzo proste.

Wystarczy wejść na stronę bukmachera i po wpisaniu danych do logowania, wejść na swoje konto online. Następnie należy odszukać zakładkę ‘moje konto’, a tam trzeba wpisać adres mailowy przyjaciela, którego polecamy. Gdy znajomy, którego poleciliśmy w ten sposób założy konto w systemie, otrzymujemy na swoje konto bonus o wartości równej 70 złotych. Proste, prawda? Są jednak pewne wykluczenia, o których warto wiedzieć zanim przystąpimy do promocji.

Po pierwsze – osoba, którą polecimy nie może być członkiem naszej rodziny. Kolejna ważna kwestia – przyjaciel, który w ramach promocji zakłada konto nie może mieszkać z Tobą pod tym samym adresem lub korzystać z tego samego lokum/adresu. Jeżeli nowy gracz wykorzysta specjalną powitalną promocję, nie otrzymasz bonusu za tę osobę. Co ważne – każdy posiadający konto na stronie bukmachera może zaprosić do gry tylu znajomych ile chce. Totolotek nie stawia w tym względzie żadnych ograniczeń.

Biorąc po uwagę korzyści, które możemy osiągnąć polecając nowej osobie tego bukmachera, nie ma wielu wymagań do skorzystania z promocji. Zapraszając kolejne osoby zgodnie z powyżej opisanymi zasadami, możemy zarobić naprawdę dużo pieniędzy. Oprócz korzyści finansowych, zapraszanie znajomych do wspólnego obstawiania niesie za sobą także pozafinansowe profity. Grając razem z przyjaciółmi możemy stworzyć atmosferę rywalizacji i doskonale się bawić, a to z kolei wpływa na większą satysfakcję w przypadku wygranej.

BETCLUB W TOTOLOTKU

Kolejną możliwością zarobienia dodatkowych pieniędzy przy obstawianiu u bukmachera Totolotek jest dołączenie do BetClubu. Totolotek proponuje nam kolejne rozwiązanie zapewniające kompleksową obsługę i pokazuje, że jest czymś więcej niż tylko platformą, za pomocą, której można obstawiać zakłady sportowe. Bukmacher zadbał także o to, co w dzisiejszych czasach bardzo ważne – osoby grające mogą dołączyć do wirtualnej społeczności! BetClub zrzesza wszystkich graczy i nagradza ich za to, że obstawiają właśnie u niego. Dzięki tej opcji każdorazowe obstawienie zakładu może przynieść jeszcze więcej korzyści niż wygrane pieniądze!

Aby dołączyć do klubu, należy regularnie obstawiać spotkania i zdobywać w ten sposób punkty. Od rodzaju zakładu, który obstawiasz zależy liczba punktów, jakie można dzięki temu otrzymać. W zależności od konkretnej gry, za jedną postawioną złotówkę możemy uzyskać od jednego do trzech punktów. Gracze mają możliwość wymieniania w ten sposób zdobytych punktów. Uzbieraną pulę punktów można wymienić na elektronikę, gadżety lub zatrzymać. Jeżeli zdecydujemy się na ostatnią z opcji, mamy możliwość wymiany punktów na następne zakłady, których wartość oscyluje w okolicach kilkudziesięciu złotych.

Każdy, kto posiada konto u bukmachera Totolotek może zostać członkiem BetClubu. Najwięcej korzyści z tego tytułu możemy uzyskać, gdy gramy regularnie i często. Jeżeli obstawiamy za wyższe stawki, to automatycznie możemy otrzymać więcej dodatkowych profitów, gdyż wtedy szybciej zbieramy punkty. BetClub to ciekawa promocja Totolotka, dzięki której obstawianie zakładów sportowych może przynieść jeszcze więcej profitów, niż ewentualna wygrana.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024