Silesion.PL

serwis informacyjny

[video] Kibic na boisku w meczu Inter – AC Milan

Kibic na boisku w meczu Inter AC Milan

Kibic na boisku w meczu Inter AC Milan

W 86. minucie derbów Mediolanu na boisko wbiegł kibic. Przy stanie 1:2 w meczu Interu z Milanem, jeden z tifosi postanowił pobiegać po murawie, mijając przy tym stewardów.

Relację z pogoni za kibicem komentowali Piotr Dumanowski i Dominik Guziak z Eleven Sports

Kolejny kibic na murawie. Teraz nagrywa chyba jakieś InstaStories, biegnąc po boisku. No bez czapki jest, przeziębi się. Ale nikt go nie goni, drodzy Państwo. On dalej biegnie. Teraz już ruszył do niego… Oj, wywrócił się steward. Biegnie dalej… Kolejny steward próbuje go zatrzymać. Kolejny steward nie daje rady! Nie… Uciekł mu, uciekł! Proszę Państwa, ten człowiek tańczy jak Brozović. Dwóch, trzech teraz czterech ludzi leży na nim. Ten człowiek uciekł dziesięciu stewardom. Ale czemu tego nie pokazali?! To była jedna z akcji tego meczu. To był najlepszy rajd prawą stroną boiska, jaki dziś oglądaliśmy – relacjonowali komentatorzy z Eleven Sports

Inter Mediolan – AC Milan 1:2

Bramki: Ivan Perisić (38′) – Olivier Giroud (75′, 79′)

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024