Silesion.PL

serwis informacyjny

I gif you my heart! – walentynki w Galerii Katowickiej

I gif you my heart walentynki w Galerii Katowickiej

I gif you my heart walentynki w Galerii Katowickiej

12 lutego (sobota) warto wpaść do Katowickiej i skorzystać z nietypowych atrakcji. W tym roku zakochani mogą w Galerii Katowickiej uwiecznić swoje uczucie w opcji 3D, zachować je w formie GIFa i wygrać jedno z podwójnych zaproszeń do Multikina.

Romantyczna kwiatowa sceneria i technologia, z którą fotografowanie nabiera dodatkowego wymiaru dobrej zabawy – już w tę sobotę czekają na tych, którzy odwiedzą fotopunkt FREZZME w Galerii Katowickiej.

W walentynki liczy się miłość – do siebie, do przyjaciół, partnerów, rodziny czy zwierzaków. Nie ma znaczenia, czy zrobimy sobie w walentynkowy gif w parze, czy w pojedynkę, czy zaprosimy do niego rodzinę, czy przyjaciół, czy też zapozujemy wśród kwiatów z psem lub kotem. Chodzi o pomysłowość i miłe spędzenie czasu, które może mieć swój ciąg dalszy w postaci kinowego seansu – mówi Anna Szczerkowska, Marketing Manager Galerii Katowickiej.

Za szczególnie kreatywne podejście do walentynkowych gifów Galeria Katowicka rozda w sobotę podwójne zaproszenia do Multikina. Wystarczy zamieścić zrobione w strefie 3D zdjęcie-gif w swojej relacji na Instagramie, z towarzyszącym mu oznaczeniem @galeria_katowicka oraz hasztagiem #walentynkiw3d.

Zwycięzcy konkursu będą ogłaszani co godzinę pod postem konkursowym na instagramie Galerii Katowickiej oraz otrzymają powiadomienie w wiadomości prywatnej.

Do udziału w walentynkowej zabawie Galeria Katowicka zaprasza w sobotę 12 lutego w godzinach 12.00-19.00, na poziom 0 obok Mydlarni u Franciszka. Nagrody będzie można odbierać w dniu akcji
w gifpunkcie do godziny 19.00 lub w poniedziałek 14 lutego w infopunkcie, w godzinach od 9.00 do 21.00.

Dodatkowo od 11 do 14 lutego w programie lojalnościowym KatoKarta wybrane nagrody będą oznaczone serduszkiem i dostępne za mniej punktów niż zwykle.

Galeria Katowicka mieści się w ścisłym centrum Katowic i jest unikalnym kompleksem komunikacyjno-komercyjnym. Powierzchnia najmu wynosi 47,609 m2 i obejmuje ponad 200 lokali, restauracji i punktów handlowych, m.in. Peek&Cloppenburg, TK Maxx, Multikino, Zara, Pull& Bear, Bershka, C&A, Reserved, Euro RTV AGD, Douglas czy Flying TigerCopenhagen. Posiada także 10 salowe Multikino z salą Xtreme – najnowocześniejszą w Polsce, wyposażoną w system dźwiękowy Dolby Atmos oraz projektor laserowy 4K. Centrum handlowe połączone jest bezpośrednio z dworcem kolejowym i podziemnym terminalem autobusowym komunikacji miejskiej. Galeria Katowicka została otwarta 18 września 2013 r.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023