Silesion.PL

serwis informacyjny

Katowickie TBS zakończyło budowę na Giszowcu

Katowickie TBS zakonczylo budowe na Giszowcu

Katowickie TBS zakonczylo budowe na Giszowcu

Na przełomie marca i kwietnia rozpocznie się sprzedaż 16 mieszkań inwestycji “Przyjazny Zakątek” na terenie zabytkowego osiedla.

Dochody ze sprzedaży mieszkań zostaną przeznaczone na renowację 3 kamienic w centrum miasta.

W okolicy szkoły nr 51 przy ul. Działkowej na katowickim Giszowcu powstały 4 budynki do złudzenia przypominające domy historycznego Osiedla Ogrodu. KTBS zakończyło tu niedawno budowę kameralnego osiedla “Przyjazny Zakątek”. W budynkach znajduje się 16 dwupoziomowych mieszkań wielkości od 80 do 90 m2. Wszystkie lokale są wyposażone w ogrzewanie podłogowe, posiadają garaż i jedno lub dwa miejsca parkingowe. Do każdego mieszkania przynależy także ogródek.

Bardzo się cieszę, że ukończyliśmy naszą najnowszą komercyjną inwestycję. Już niebawem zaczniemy sprzedaż. W tej chwili przygotowujemy wszystkie formalności, np. wzór umowy dla kupujących, czy regulamin licytacji, bo mieszkania przy ul. Przyjaznej i Kwiatowej będziemy sprzedawali właśnie w takiej formule. Jestem przekonany, że nowi właściciele znajdą tu komfortowe miejsce do życia – mówi Janusz Olesiński, prezes Katowickiego TBS-u.

Zainteresowani będą mogli zobaczyć mieszkania

KTBS przygotowuje plan promocji inwestycji w tym także dzień otwarty dla wszystkich zainteresowanych. Na stronie przyjaznyzakatek-tbs.pl można już zapoznać się z rzutami mieszkań, a w marcu chętni będą mogli “zwiedzić” jedno specjalnie przygotowane mieszkanie. Jest już także otwarta lista potencjalnych kupców, na którą zapisało się ponad 120 osób.

Zysk ze sprzedaży TBS przeznaczy na renowację kamienic

To pierwsza tego typu inwestycja Katowickiego TBS. Nie tylko dlatego, że mieszkania zostaną sprzedane w drodze licytacji, ale dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na renowację trzech kamienic w centrum miasta. Inwestycja przy ul. Mariackiej jest w trakcie realizacji i trwają już zaawansowane prace budowlane. Powstanie tam w sumie 41 mieszkań, z których 20 będzie dedykowanych osobom starszym i z niepełnosprawnościami. Cena wywoławcza lokali mieszkalnych przy Przyjaznej i Kwiatowej zostanie ustalona z uwzględnieniem aktualnych na dzień ogłoszenia licytacji cen rynkowych nowych lokali mieszkalnych

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024