Silesion.PL

serwis informacyjny

Jubileuszowe koszulki na 60-lecie katowickiej GieKSy

fot. GKS Katowice

Piłkarki oraz piłkarze GKS-u Katowice będą występować w wyjątkowym jubileuszowym komplecie strojów. Koszulki zadebiutują 27 lutego 2024 r. w urodzinowym starciu GieKSy z Miedzią.

Ważnym elementem obchodów 60-lecia katowickiej GieKSy są okolicznościowe stroje sportowców wszystkich sekcji GKS-u Katowice, które powstały z we współpracy z partnerem technicznym klubu – hummel. W specjalnych koszulkach występują już hokeiści i siatkarze. Teraz prezentujemy stroje piłkarskich drużyn GieKSy. Piłkarze po raz pierwszy wystąpią w nich podczas jubileuszowego spotkania 17. kolejki Fortuna 1 Ligi z Miedzią Legnica zaplanowanego na wtorek 27 lutego o godzinie 18:00 przy Bukowej.  Bilety na ten mecz w cenie PIĘCIU ZŁOTYCH!  Natomiast Mistrzynie Polski w nowym komplecie strojów zaprezentują się w pierwszym domowym meczu rundy wiosennej Ekstraligi koiet.

Jubileuszowe koszulki, czarne ze złotymi elementami, maja nawiązywać do góniczych tradycji naszego Klubu. Specjalny klip promocyjny z udziałem piłkarki Nicoli Brzęczek i piłkarza Arkadiusza Jędrycha został zrealizowany… 370 metrów po ziemią. Szczególne podziękowania za pomoc w realizacji materiału wideo kierujemy do Polskiej Grupy Górniczej oraz oddziału KWK Staszic-Wujek.

Wyjątkowe jubileuszowe stroje wszystkich sekcji GKS-u Katowice można już zakupić stacjonarnie w Oficjalnym Sklepie GKS-u Katowice znajdującym się na terenie Stadionu Miejskiego w Katowicach (ul. Bukowa 1A) i na stronie  sklep.gkskatowice.eu.

Koszulki piłkarzy oraz piłkarek sprzedawane w pamiątkowych, ozodbnych opakowaniach w poniższych cenach:

  • ➤ koszulka dziecięca (rozmiary Junior XS, Junior S, Junior M, Junior L, Junior XL) – 239 PLN
  • ➤ koszulka dziecięca z personalizacją – 259 PLN
  • ➤ koszulka dla osób dorosłych (rozmiar S, M, L, XL, XXL) – 259 PLN
  • ➤ koszulka dla osób dorosłych z personalizacją – 279 PLN

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024