Silesion.PL

serwis informacyjny

Jaki kolor włosów będzie miała dziewczyna na okładce Playboya?

“Playboy” jest kultową gazetą, która jest znana na całym świecie. Ostatnio polskie wydanie gazety przeszło parę zmian – w tym na stanowisku redaktora naczelnego. Po raz pierwszy gazetę zaczęła prowadzić kobieta, co jest ewenementem w świecie typowego męskiego wydawnictwa.

Jednak nie zmieniło się jedno – wciąż logo króliczka kojarzy się z kobietami, które widnieją na okładkach. Jak myślicie, jaki kolor włosów będzie miała dziewczyna na okładce wrześniowego “Playboya”? Szeroką ofertę zakładów wzajemnych zapewnia bukmacher z licencją Ministerstwa Finansów: BETFAN

Jaki kolor włosów będzie miała dziewczyna na okładce Playboya?

  • Jasny – kurs 1.72
  • Ciemny – kurs 1.90

Nowy, wrześniowy numer PLAYBOYA już w drukarni, ale do 12 sierpnia włącznie możecie jeszcze kupić wydanie bieżące, z wisienką na okładce. A oto zdjęcie, które miało trafić na okładkę amerykańskiego wydania w lecie 1977, choć ostatecznie trafiło tylko do naszych archiwów… Która okładka lepsza?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Nowy, wrześniowy numer PLAYBOYA już w drukarni, ale do 12 sierpnia włącznie możecie jeszcze kupić wydanie bieżące, z wisienką na okładce. A oto zdjęcie, które miało trafić na okładkę amerykańskiego wydania w lecie 1977, choć ostatecznie trafiło tylko do naszych archiwów… Która okładka lepsza? #playboy_polska #27latplayboya #seksmisja #playboyheritage #coverphoto

Post udostępniony przez Playboy Polska (@playboy_polska)

Playboy (podtytuł: Prowokuje do myślenia, wcześniej Męski Punkt Widzenia) – ilustrowane czasopismo erotyczne i publicystyczne dla mężczyzn w edycji polskiej. Pierwszy numer polskiego Playboya ukazał się w grudniu 1992 i kosztował 29 500 ówczesnych złotych. Zawierał wywiad z Lechem Wałęsą oraz sesję fotograficzną z pierwszą Playmate edycji polskiej Malwiną Rzeczkowską. Przed początkiem ukazywania się edycji polskiej magazynu „Playboy”, na przełomie lat 80. i 90. w naszym kraju ukazywał się miesięcznik Playtboy.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author