Silesion.PL

serwis informacyjny

HIGH League 2: Alan „Alanik” Kwieciński vs. Denis „Bad Boy” Załęcki – cała walka

Alan Alanik Kwiecinski vs. Denis Bad Boy Zalecki

Alan Alanik Kwiecinski vs. Denis Bad Boy Zalecki

Podczas poprzedniej gali High League, Denis “Bad Boy” Załęcki pokonał Alana “Alanika” Kwiecińskiego jednogłośną decyzją sędziów. Był to jednak bardzo zacięty pojedynek a cała walka trwała pełne trzy rundy.

W sobotę 4 czerwca Alan Kwieciński wróci do klatki na HIGH League 3. Tym razem jego rywalem “Alanik” będzie ojciec Denisa Załęckiego, Dawid! Bilety na HL3 dostępne są na Eventim.pl. PPV już w sprzedaży na HighLive.TV. Na gali High League 2 Załęcki junior poradził sobie z Alanikiem. Jak będzie tym razem? Czy ojciec pójdzie w ślady syna? Typy i kursy na HIGH League 3 – zakłady tylko w Fortuna

Pojedynek odbędzie się jako trzyrundowy extrafight na zasadach K-1 w małych rękawicach, czyli w słynnych piąstkówkach! High League na swoim kanale przypomina starcie pomiędzy Kwiecińskim i Załęckim, które odbyło się w lutym tego roku:

Dawid Załęcki po raz pierwszy zawalczy w starciu zawodowym i w HIGH League. Ma jednak duże doświadczenie w walkach jako streetfighter. Można być pewnym, że “Crazy” w starciu z “Alanikiem” da z siebie wszystko. Znając charakter jego syna, Denisa, musimy być gotowi na bardzo mocne uderzenia również w wykonaniu Dawida!

Alan Kwieciński do klatki HIGH League wyjdzie po raz drugi. W lutym w Krakowie przegrał przez decyzję z Denisem Załęckim, a to starcie poprzedził gorący konflikt, który nie został jeszcze wyjaśniony. Tym razem gwiazdor Warsaw Shore zmierzy się z ojcem swojego konkurenta!

“Alanik” i “Crazy” zadymili podczas I konferencji przed HIGH League 3. Kwieciński wkroczył z widowni na scenę, żeby ponownie skonfrontować się z Denisem Załęckim. Chwilę później, już na trybunie, “uspokoić” go próbował Dawid. Doszło do prawdziwej awantury, którą trzeba wyjaśnić w klatce!

Przypomnijmy, że na gali wystąpi też syn Dawida, Denis “Bad Boy” Załęcki. Jego rywalem będzie mistrz walk na gołe pięści, Mateusz “Don Diego” Kubiszyn.

Podczas pierwszej i drugiej edycji HIGH League wydarzenia na żywo w ERGO ARENIE i TAURON Arenie Kraków oglądał komplet widzów. Wszystko wskazuje na to, że również podczas trzeciej gali w hali zlokalizowanej na pograniczu Gdańska i Sopotu zasiądzie blisko dziesięć tysięcy widzów!

Pełna oferta zakładów na galę HIGH League 3 będzie dostępna wyłącznie w Fortunie. Informacje dot. HIGH League 3 będą ogłaszane w mediach społecznościowych organizacji.

Aktualna karta walk HIGH LEAGUE III:

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024