Silesion.PL

serwis informacyjny

Grupa Polsat Plus gra z Polską Ligą Siatkówki przez kolejne siedem lat

Grupa Polsat Plus gra z Polska Liga Siatkowki przez kolejne siedem lat

Grupa Polsat Plus gra z Polska Liga Siatkowki przez kolejne siedem lat

Plus będzie Sponsorem Tytularnym PlusLigi i Sponsorem Strategicznym TAURON Ligi do 2028 roku. Telewizja Polsat zapewniła sobie prawa do transmisji obu lig do 2028 roku.

Plus i Polsat jeszcze co najmniej przez kolejnych 7 lat będą wspierały polską siatkówkę. Plus będzie Sponsorem Tytularnym ligi mężczyzn – PlusLigi oraz Strategicznym ligi kobiet – TAURON Ligi. Telewizja Polsat nabyła dla swoich widzów prawa do pokazywania obydwu lig do 2028 roku. Nowe logo Plusa znajdzie się nowej identyfikacji wizualnej PlusLigi – m.in. na strojach drużyn, w halach oraz w logo samej PlusLigi.

Plus, Polsat i siatkówka są nierozłączne. Jako Plus wspieramy siatkówkę od ponad 23 lat, a Polsat od kilkunastu lat jest głównym nadawcą telewizyjnym, który zapewnia Polakom możliwość je oglądania. I Plus i Polsat pomogły w stworzeniu z siatkówki królowej sukcesów polskich gier zespołowych na skalę światową. Jesteśmy dumni, że będziemy partnerami Polskiej Ligi Siatkówki co najmniej do 2028 roku” – powiedział Maciej Stec, Wiceprezes Zarządu ds. Strategii, Cyfrowego Polsatu SA, dostawcy usług Polsat Box i Polkomtel Sp. z o.o., operatora sieci Plus, Grupa Polsat Plus.

W zawodowym sporcie liczą się długie projekty, stałość w biznesowych uczuciach i śmiałe wizje, które można realizować tylko przy udziale partnerów chcących dostrzec potencjał drzemiący w danym sporcie” – cieszy się Artur Popko, prezes Polskiej Ligi Siatkówki S.A. – „Mieliśmy to szczęście, że trafiliśmy na taki skarb, jakim są nasi wieloletni partnerzy: Plus i Polsat.

Siatkówka, którą wspiera Plus i Polsat, odnosi największe sukcesy w Polsce i na świecie wśród gier zespołowych. Zaangażowanie Plusa to wsparcie zarówno Reprezentacji Narodowych, jak i obu najwyższych krajowych lig siatkarskich. Plus jest z siatkówką od samego początku powstania lig zawodowych, od wielu lat jest Sponsorem Tytularnym ligi mężczyzn, od samego początku jest też Sponsorem Strategicznym najwyższej ligi kobiet.

Wielkim sukcesem naszej współpracy – zarówno Plusa, jak i Polsatu – z Polską Ligą Siatkówki jest zbudowanie super pozytywnego wizerunku siatkówki i stworzenie z niej sportu oglądanego przez całe rodziny, sportu bezpiecznego, kojarzącego się z wieloma sukcesami oraz świetną zabawą i rozrywką” – mówi Katarzyna Wyszomirska-Wierczewska, Członek Zarządu Telewizji Polsat, Dyrektor Komunikacji Marketingowej Grupy Polsat Plus.
Polsat jest głównym i najważniejszym nadawcą telewizyjnym, pokazującym najlepszą siatkówkę na poziomie ligowym, pucharowym i reprezentacyjnym.

Nasz wspólny czas – Polsatu, Plusa i siatkówki to najlepsze lata w jej historii – podwójne mistrzostwo świata drużyny męskiej, medale mistrzostw Europy mężczyzn i kobiet, fantastyczne wyniki pucharowe drużyn klubowych. W polskie lidze grają najlepsi na świecie siatkarze i siatkarki i to do Polski chcą wszyscy przyjeżdżać, żeby tu grać, bo tu siatkówka – również dzięki nam – ma swoje szczególne miejsce. Byliśmy, jesteśmy i będziemy nadal towarzyszyć milionom polskich kibiców we wspieraniu polskiej siatkówki” – mówi Marian Kmita, Dyrektor ds. Sportu Telewizji Polsat, Grupa Polsat Plus.

Plus jest Sponsorem Tytularnym ligi aktualnych Mistrzów Świata nieprzerwanie od sezonu 2008/2009, czyli biorąc pod uwagę nową umowę, obie strony łączyć będzie dwadzieścia wspólnych sezonów.

Od nowego sezonu rozgrywki PlusLigi otrzymały nowy znak graficzny, w którym pojawiło się nowe logo Plusa. Nowe logotypy PlusLigi obowiązują od początku sezonu 2021/2022.

fot. Ślepsk Malow Suwałki/Miłosz Kozakiewicz

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024