Silesion.PL

serwis informacyjny

GROMDA 17 – Bartek „Balboa” Domalik: wrócił ogień i ogromna chęć wygrywania

Jestem przekonany, że zdobędę pas mistrzowski. Wrócił ogień i ogromna chęć wygrywania – mówi Bartłomiej „Balboa” Domalik przed hitową walką z Mateuszem „Don Diego” Kubiszynem na gali GROMDA 17: VABANK. W piątek, 31 maja na gołe pięści powalczą absolutnie najlepsi bokserzy federacji Mariusza Grabowskiego.

Rok temu w pierwszym pojedynku o tytuł Mistrza GROMDY zwyciężył Mateusz Kubiszyn. Spektakl w podradomskich Pionkach był tak fantastyczny, że natychmiast zapadła decyzja o kolejnej odsłonie, a więc DON DIEGO vs BALBOA 2. LIVE on PPV on GROMDA.tv

Jedyne, co mnie interesuje to wygrana. Nic innego nie wchodzi w grę. A w jaki sposób i kiedy zakończy się walka, wszyscy zobaczą 31 maja – powiedział znakomity bokser i kickboxer Bartek „Balboa” Domalik.

Czy w kickboxingu był rywal, na rewanż z którym czekał tak długo? – W tym sporcie nie walczyłem z nikim 2-krotnie. A rewanż miał być tylko z… Mateuszem Kubiszynem. Organizatorzy zapewniali, że do niego doprowadzą, lecz nigdy do tego nie doszło. Tak więc na zasadach kickboxerskich więcej się nie spotkamy, nie ma o czym gadać. Mnie ciągnie już tylko do boksu na gołe piąchy – stwierdził „Balboa” Domalik.

GROMDA to ma konkretne zasady, czyli wygrywanie przed czasem. Czy Mateusza Kubiszyna można szybko pokonać w małym ringu? – Zdecydowanie tak, chociaż jestem przygotowany na ciężką i długą walkę. Już w 2023 roku pokazałem, że można go trafić i posłałem na deski w 2 rundzie. Szkoda, że wtedy nie dokończyłem roboty. Wiem, że teraz w takiej sytuacji nie pozwolę Mateuszowi na kontynuowanie walki. To będzie koniec i mój sukces.

Porażka to porażka, więc Bartłomiej Domalik musiał dokonać zmian, by w rewanżu to jego ręka była w górze. O jakich zmianach może powiedzieć na kilka dni przed głośnym starciem, które rozpala tysiące kibiców?

Poprawiliśmy dużo, i jeśli chodzi o taktykę, i przygotowanie motoryczne. Na pewno dużo się u mnie zmieniło od poprzedniej walki. Tak jak wspomniałem, chodzi o nastawienie w głowie, wracający ogień i chęć wygrywania. Pewnie, że wcześniej też to wszystko było, ale jednak nie w takim stopniu. Tamto niepowodzenie sprawiło, że nie chcę wracać do punktu, w którym byłem po porażce. Tym razem to ja wygrywam i wracam na szczyt – zapowiada „Balboa”.

To może być najlepsza walka w 4-letniej historii federacji GROMDA. Czy fani ewentualnie doczekają się Trylogii „Balboa vs Don Diego”?

Nie mam z tym problemu. Mateusz dał mi rewanż, więc ja też zgodzę się na 3 walkę. A póki co zapraszam do oglądania naszej bitki 31 maja. W takiej walce trzeba zrobić wszystko, myśleć między linami, ale i nap…lać się z całą mocą – stwierdził Bartek Domalik.

Tradycyjnie do walki przygotowywał się z Łukaszem Jaroszem w Jarosz Fight Club w Rabce-Zdroju. – Bardzo dziękuję wszystkim, którzy pomogli mi w okresie przygotowań, trenerom i sparingpartnerom. Sponsorami Głównymi byli: Tak-Pol, Everwood House&Spa, OlaVoga, a Sponsorami: Total Estate Concept, Marathoon Tartak, Bodzio Meble, Eco House, Markam, ALT Tlenoterapia – dodał „Balboa” Domalik.

Zakup PPV dostępny wyłacznie na stronie Gromda.tv!

Gromda TV kup PPV

GROMDA 17 już 31 MAJA!

Niepokonany mistrz walka na gołe pięści, pogromca chuliganów i samozwańczych bad-boyów, koszmar dzielnicowych oprychów DON DIEGO ponownie stanie do walki z królem nokautu i głodnym zemsty BALBOĄ.

DON DIEGO to waleczny strażak, mistrz świata w kickboxingu oraz najtwardszy bijok w tej brutalnej grze jaką są walki na gołe pięści, czyli mistrz GROMDA. Postrach toruńskich watażków, kroczący w blasku reflektorów i kamer. Połączenie filmowego Kickboxera z Johnym Cagem z kultowej gry Mortal Kombat.

BALBOA to chłopak z gór z wielkimi ambicjami i marzeniami. Pracowity i skupiony na jednym celu, którym od zawsze jest miano najlepszego fightera walk na gołe pięści i niekwestionowanego mistrza GROMDA. Polski Rocky powalający wielkich chłopów jednym ciosem i walczący do końca Wściekły Byk, który nigdy nie odpuści swojej ofiary.

Rewanżowe starcie na które czekają wszyscy kibice sportów walki, zwłaszcza gołych pięści. Szanse 50/50. Gołe piąchy, walka do końca, solidne i równe zasady dla wszystkich, bez gadania i robienie z siebie pośmiewiska, bez kręcenia wyników sędziowskich i oczywiście… bez kategorii wagowych.

GROMDA 17: VABANG już w PIĄTEK (31 maj).
31.05.2024 – LIVE on PPV on  https://Gromda.tv

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024