Silesion.PL

serwis informacyjny

Goodyear zaprezentuje nowe rozmiary opon KMAX S i D Gen-2

Na targach SOLUTRANS 2023 Goodyear przedstawi nową ofertę opon użytkowych KMAX S i D GEN-2 na oś kierowaną i napędową, powiększoną o rozmiary 17,5″ i 19,5″. Nowa linia KMAX Gen-2 ma poprawiony wskaźnik efektywności paliwowej i jest dostosowana do potrzeb zarówno pojazdów konwencjonalnych, jak i elektrycznych.

Ekspansja kierowana rynkiem

Nowa paleta rozmiarowa opon Goodyear KMAX S i D Gen-2 odpowiada na potrzeby firm transportowych, które poszukują trwałości i wysokich osiągów w różnych warunkach pogodowych i są przy tym zainteresowane zwiększeniem zasięgu pojazdów elektrycznych, co pozwala obniżać koszty i  realizować cele zrównoważonego rozwoju.

„Wprowadzając nowe rozmiary KMAX S i D GEN-2 umożliwiamy klientom szerszy zakres zastosowań i oferujemy niezawodność. Nowa poszerzona oferta umacnia pozycję Goodyear na rynku jako niezawodnego partnera flot,” skomentował Maciej Szymański, dyrektor marketingu w Goodyear ds. opon użytkowych w Europie.

Wytrzymałe, niezawodne i oszczędne

Najważniejsze zalety nowej linii opon KMAX Gen-2:

  • Poprawiona efektywność paliwowa – nowe rozmiary opon mają oznaczenie C w kategorii efektywności paliwowej.
  • Dostosowanie do potrzeb pojazdów z napędem elektrycznym.
  • Długie przebiegi we wszystkich zastosowaniach.
  • Wszechstronność w szerokim zakresie zastosowań, od transportu dalekobieżnego po ruch miejski.
  • Trwałość nawet w najtrudniejszych warunkach eksploatacji i ekstremalnych warunkach klimatycznych.
  • Właściwości zimowe i trakcyjne przez cały okres eksploatacji, zgodnie z nowymi i nadchodzącymi przepisami.

Oprócz wyposażenia w najnowsze technologie dla pojazdów użytkowych, opony Goodyear KMAX S&D GEN-2 wykorzystują także technologię łączność RFID, która umożliwia śledzenie opon.

Przystosowane do napędu elektrycznego

Opony Goodyear KMAX S&D GEN-2 są przystosowane do potrzeb pojazdów elektrycznych, co oznacza, że są w stanie poradzić sobie z ich zwiększoną masą i momentem obrotowym. Dostosowanie do wymagań zelektryfikowanych flot zarówno w środowisku miejskim, jak i regionalnym wymaga połączenia bazowych cech opon z jednoczesną integracją nowych elementów zaprojektowanych specjalnie dla pojazdów elektrycznych.

  • Niższe opory toczenia opon wpływają na poprawę efektywności energetycznej, w rezultacie zwiększając zasięg pojazdów elektrycznych.
  • Opony napędowe ze zwiększoną sztywnością bieżnika poprawiają skuteczność przenoszenia momentu obrotowego.
  • Wytrzymała osnowa dostosowuje się do zmiennych obciążeń pojazdów elektrycznych, zapewniając podwyższoną trwałość przez cały okres eksploatacji opony.

Goodyear zaprasza wszystkich uczestników targów SOLUTRANS 2023 do odwiedzenia swojego stoiska nr A031 w hali 5.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023