Silesion.PL

serwis informacyjny

GKS Tychy – Legia Warszawa. Rekord frekwencji na Stadionie w Tychach?

Tychy, miasto z pasją do piłki nożnej, przygotowuje się na wielkie święto tego sportu. Na Stadionie Miejskim w Tychach odbędzie się niezwykle ważne spotkanie pomiędzy miejscowym GKS-em Tychy a Legią Warszawa w ramach rozgrywek piłkarskiej Ekstraklasy. Całe miasto żyje tym wydarzeniem, a organizatorzy przewidują, że rekord frekwencji zostanie pobity.

Jak dotąd, największa liczba kibiców na stadionie w Tychach zgromadziła się przy meczu z GKS Katowice w 2016 roku, kiedy to na stadionie pojawiło się 11 489 osób. Obecnie liczba sprzedanych biletów zbliża się do tej imponującej liczby, zatrzymując się na poziomie 10 700, ale nadal rośnie.

Mobilizacja klubu i kibiców

Klub GKS Tychy już od kilku tygodni prowadzi intensywną kampanię promocyjną związaną z nadchodzącym spotkaniem. Reklamy promujące mecz z Legią Warszawa można spotkać w różnych częściach miasta, co tylko podsyca napięcie związanego z tym wydarzeniem. Ponadto zawodnicy i trenerzy klubu odwiedzili galerię handlową, gdzie spotkali się z kibicami, zachęcając ich do wsparcia drużyny podczas meczu. GKS Tychy zorganizował również spotkania w miejscowych szkołach, gdzie uczniowie zostali zachęceni do kibicowania swojemu zespołowi. Na oficjalnych mediach klubowych pojawia się wiele treści związanych z nadchodzącym meczem.

Historia spotkań z Legią

Mecz przeciwko Legii Warszawa będzie 66. takim spotkaniem GKS-u Tychy na szczeblu centralnym w rozgrywkach Pucharu Polski. Co ciekawe, tyszanie rywalizowali już dwukrotnie z “Wojskowymi” w “Pucharze Tysiąca Drużyn”, a za każdym razem zwyciężyli legioniści.

Dla kibiców dodatkowe atrakcje

Kibice w Tychach odliczają już godziny do tego wielkiego piłkarskiego święta. W dniu meczu czekają na nich dodatkowe atrakcje. W specjalnym mobilnym punkcie sprzedaży będą mogli nabyć limitowane gadżety, takie jak kolekcjonerskie bilety, plakaty, proporczyki, szaliki oraz specjalne wydanie programu meczowego. To doskonała okazja, by zapisać ten niezwykły mecz w swojej kolekcji pamiątek.

Wszystko wskazuje na to, że rekord frekwencji na Stadionie Miejskim w Tychach zostanie pobity, a kibice oraz zawodnicy GKS-u Tychy czekają z niecierpliwością na to historyczne starcie z Legią Warszawa. Dla miłośników piłki nożnej to wyjątkowy dzień, który na długo pozostanie w ich wspomnieniach.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023