Silesion.PL

serwis informacyjny

200 zł za wygraną Realu Madryt z Rayo Vallecano i 100 zł za rejestrację w FORTUNA

Real Madryt po wygranej z Barceloną czeka starcie w Rayo Vallecano. Mistrz Hiszpanii pokonany, więc wygrana z Rayo wydaje się pewniaczkiem, prawda? Królewscy do tej pory wygrali wszystkie domowe mecze i wydaje się, że w najbliższą niedzielę również powini sobie poradzić.

W związku z tym zakłądy bukmacherskie FORTUNA przygotowały promocję dla nowych graczy, w której możesz zdobyć nawet 300 zł bonusu, jeśli Real zwycięży w starciu z Rayo Vallecano a Ty postawisz min. 2 zł na ich wygraną! Sprawdź co zrobić, żeby odebrać bonus.

Specjalna oferta FORTUNY dla nowych graczy:

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się z kodem rejestracyjnym MMM600 klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20.00 PLN w postaci freebeta +3 x zakład bez ryzyka w wysokości do 600 zł + 10 PLN za pierwszą wpłatę

Najważniejsze informacje związane z ofertą na mecz Real M. – Rayo V.:

Czas obowiązywania promocji: 3-5.11.2023 do momentu rozpoczęcia meczu Real Madryt – Rayo Vallecano
Wymagany pierwszy depozyt: min. 30 zł
Wymagana stawka: min. 2 zł
Wymagany zakład: Real Madryt wygra (numer zakładu: 27190, typ: 1), kupon SOLO (tylko jedno zdarzenie na kuponie)

 • Dodatkowe wymagania:
 • jedna zgoda na komunikację (SMS albo e-mail), aby odebrać bonus 200 zł w przypadku wygranej
 • obie zgody na komunikację (SMS oraz e-mail), aby odebrać bonus 300 zł w przypadku wygranej
 • Wypłata bonusu: Jeśli spełnisz wszystkie warunki a Real wygra, bonus otrzymasz maksymalnie do 96 godzin po rozstrzygnięciu kuponu

200 zł w punktach lojalnościowych za wygraną Realu – jak skorzystać z promocji?

1. W czasie obowiązywania promocji zarejestruj się w Fortunie i zaznacz zgodę na komunikację

W czasie obowiazywania promocji zarejestruj sie w Fortunie i zaznacz zgode na komunikacje

2. Dokonaj pierwszej wpłaty na min. 30 zł

3. Postaw pierwszy kupon SOLO (tylko jedno zdarzenie na kuponie) na wygraną Realu w meczu z Rayo Vallecano:

4. Jeżeli spełnisz warunki wyżej i Real zdobędzie minimum jedną bramkę, to otrzymasz wygraną z kuponu oraz 200 zł bonusu

100 zł w punktach lojalnościowych za zgody marketingowe przy rejestracji – jak skorzystać z promocji?

Jeśli podczas rejestracji zaznaczysz obie zgody na komunikację (SMS oraz e-mail) otrzymasz dodatkowo 100 zł bonusu. Czyli łącznie możesz odebrać nawet 300 zł bonusu.

Oba bonusy przyznamy Ci do 96 godzin od rozliczenia kuponu w postaci punktów lojalnościowych. Aby wypłacić pieniądze na konto wystarczy, że postawisz za równowartość bonusu dowolny kupon na dowolne zdarzenie.

  FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie zakładów wzajemnych urządzanych przez sieć Internet na podstawie decyzji wydanej przez Ministra Finansów z dnia 23 stycznia 2012 r. o numerze SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565 (przedłużonej decyzją z dnia 22 stycznia 2018 r. o numerze PS4.6831.22.2017).

  FORTUNA POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

  Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2023