Silesion.PL

serwis informacyjny

GKS Katowice – Comarch Cracovia. Już w środę mecz o Superpuchar Polski w hokeju na lodzie

Juz w srode mecz o Superpuchar Polski w hokeju na lodzie

Juz w srode mecz o Superpuchar Polski w hokeju na lodzie

W środę, 19 października o godz. 20 GKS Katowice zagra z Comarch Cracovią o Superpuchar Polski. Mecz zostanie rozegrany na lodowisku Satelita przy Al. Korfantego 35 w Katowicach. Transmisja w TVP Sport.

W poprzednim sezonie najlepszą drużyną Polskiej Hokej Ligi był GKS Katowice, a Comarch Cracovia zdobyła Puchar Polski. Pierwsza edycja Superpucharu Polski odbyła się w 2014 roku. Trofeum zdobyła drużyna z Krakowa, która triumfowała również w prestiżowym starciu w 2016 i 2017 roku. W latach 2015, 2018 i 2019 Superpuchar wywalczył GKS Tychy, a w dwóch ostatnich edycjach JKH GKS Jastrzębie.

Mecz GKS Katowice z Comarch Cracovią rozpocznie się w środę, 19 października o godz. 20. Wzorem lat ubiegłych spotkanie pokaże na żywo TVP Sport. 

Bilety do kupienia pod linkiem  bilety.gkskatowice.eu

Głównym Partnerem Superpucharu Polski jest Województwo Śląskie, a Partnerem Koleje Śląskie.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).