Silesion.PL

serwis informacyjny

GKS Jastrzębie: pierwsza taka koszulka piłkarska na świecie.

GKS Jastrzębie pierwsza taka koszulka piłkarska na świecie

fot. Youtube

Pierwsza na świecie koszulka piłkarska Phygital, stworzona we współpracy z partnerem GKS-u Jastrzębie, firmą FOOTVERSE, już niedługo trafi na rynek! Jest to limitowana edycja dedykowana partnerom strategicznym, Jastrzębskiej Spółce Węglowej z okazji trzydziestych urodzin oraz Miastu Jastrzębie-Zdrój z okazji sześćdziesiątych urodzin. Koszulki te zostały wykorzystane przez zawodników GKS-u Jastrzębie podczas ostatniego meczu sezonu przeciwko Olimpii Elbląg.

Dostępnych będzie jedynie 100 sztuk tych wyjątkowych koszulek, a proces sprzedaży będzie odbywał się poprzez dwa kanały. Pierwszym z nich będzie partner GKSu Jastrzębie – FOOTVERSE, skierowany do społeczności osób związanych z web3. Start sprzedaży zaplanowano na piątek, 9 czerwca, o godzinie 17:00! Drugim kanałem sprzedażowym będzie Sklep Kibica “Górnicza Wiara”, gdzie będzie można zamówić koszulki w systemie pre-order. Szczegóły oraz terminy sprzedaży zostaną podane w późniejszym terminie.

Ta wyjątkowa koszulka skrywa w sobie wiele korzyści dla jej posiadaczy. Dołączając do grona szczęśliwych posiadaczy koszulki Phygital, będziecie mieli możliwość uczestnictwa w spotkaniu z zawodnikami oraz sztabem szkoleniowym GKS-u Jastrzębie. Ponadto, przed rozpoczęciem sezonu 2023/2024, otrzymacie również szalik klubowy. Ale to nie wszystko! Każdy posiadacz koszulki otrzyma również karnet na rundę jesienną całkowicie za darmo!

To niezwykłe połączenie technologii i tradycji piłkarskiej to prawdziwa gratka dla fanów GKS-u Jastrzębie oraz kolekcjonerów. Koszulka Phygital stanowi połączenie fizycznej części, jaką jest tradycyjna koszulka piłkarska, oraz elementu cyfrowego, który otwiera furtkę do niezwykłych korzyści i doświadczeń.

Limitowana edycja koszulek Phygital to prawdziwy rarytas, który z pewnością szybko znajdzie swoich nabywców. Unikatowe koszulki są nie tylko symbolem okrągłych urodzin, ale także hołdem dla tych, którzy włożyli ogromny wkład w rozwój klubu i miasta.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author