Silesion.PL

serwis informacyjny

Gala 75 – lecia Zagłębia Lubin w najbliższą sobotę. Transmisja na Youtube.

W najbliższą sobotę 27 marca o godzinie 19:46 rozpocznie się Oficjalna Gala 75-lecia Zagłębia Lubin, której transmisję będzie można obejrzeć on – line na kanale ZaglebieChannel w serwisie YouTube.

Jubileuszowy rok Zagłębia Lubin zostanie uczczony uroczystą Galą, podczas której poruszymy wiele ciekawych tematów związanych z bogatą i długą historią naszego Klubu. W trakcie Gali porozmawiamy między innymi z historykami Mariuszem Babiczem i Krzysztofem Kostką czy byłymi zawodnikami Miedziowych Zbigniewem Grzybowskim i Jędrzejem Kędziorą. Na scenie wystąpią również wieloletni kapitan, a obecnie Dyrektor Sportowy Lubomir Guldan oraz wychowankowie Zagłębia – Arkadiusz Woźniak, Adrian Błąd, Konrad Forenc i Filip Jagiełło. Ponadto, ogłosimy także wyniki głosowania na Trenera, Piłkarza i Jedenastkę 75-lecia.

– Ten rok jest wyjątkowy dla całej “miedziowej” społeczności, ponieważ w 2021 obchodzimy jubileusz 75-lecia Klubu. Marzec z kolei jest miesiącem, w którym w przeszłości powstawały fundamenty dzisiejszego Zagłębia Lubin, stąd też w ostatnich tygodniach pojawiało się wiele niespodzianek związanych z naszym Klubem. Zaprezentowaliśmy choćby okolicznościowe, złote koszulki meczowe, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Pojawiły się także pamiątkowe medale, a za chwilę w sprzedaży pojawi się futbolówka, nawiązująca do dawnych lat. Odbędzie się również uroczysta Gala, choć w nieco innej formie – mówi Marek Wachnik dyrektor PR i Marketingu.

Gala 75-lecia Zagłębia odbędzie się w formie on-line na kanale ZaglebieChannel. Dlatego warto zarezerwować sobie nieco ponad godzinę na wspólne celebrowanie. Organizatorzy zapowiadają wiele ciekawych rozmów i powrotów do wydarzeń, które na stałe zapisały się na kartach 75-letniej historii Zagłębia Lubin.

– Chcieliśmy, aby nasi kibicie wspólnie z nami mieli możliwość powrócić do tych wyjątkowych momentów z historii Klubu. Pojawił się pomysł, żeby koncepcje Gali dostosować do obecnych możliwości i zdecydowaliśmy, że ciekawym rozwiązaniem będzie przeprowadzenie transmisji z tego wydarzenia. Do współpracy zaprosiliśmy wielu znakomitych gości i finalnie wyszedł bardzo ciekawy materiał, który z pewnością zainteresuje sympatyków Zagłębia Lubin” – dodaje Wachnik.

Początek transmisji już w najbliższą sobotę 27 marca o godzinie 19:46.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024