Silesion.PL

serwis informacyjny

Fundacja Gramy do Końca ruszyła z projektem “Sprzęt Sportowy dla szkół”

Fundacja Gramy do Końca ruszyla z projektem Sprzęt Sportowy dla szkól

Fundacja Gramy do Końca ruszyla z projektem Sprzęt Sportowy dla szkól

Akcja skierowana jest zarówno do szkół podstawowych w miastach jak i na wsiach. Ma na celu wsparcie dzieciaków w uprawianiu sportu oraz rozwijaniu pasji. Pierwsza edycja ma mieć miejsce w trzech województwach: śląskim, małopolskim, dolnośląskim. Każda z dwudziestu wybranych szkół w regionie otrzyma sprzęt o wartości 1000 złotych.

Fundacja Gramy do Końca została powołana w celu wspierania sportu. Opiekuje się najmłodszymi sportowcami w pierwszych treningach, osobami z niepełnosprawnościami, a także tymi, którzy doznali kontuzji i brakuje im środków na rehabilitację.

Obecnie sale do wychowania fizycznego posiadają braki w wyposażeniu. Najmłodsze dzieciaki nie mają do dyspozycji podstawowych sprzętów sportowych lub sprzęty często są bardzo mocno zużyte i zniszczone. Fundacja dostaje zgłoszenia o braku piłek do gry w piłkę nożną, słupków do tenisa lub siatków, wyposażenia boiska.

Fundacja zachęca do wpłat oferując następujące korzyści:

  • 400 PLN – logo na stronie w zakładce “Wspieramy polskie szkoły”
  • 1 000 PLN – post na social media na temat firmy oraz logo na stronie
  • 3 000 PLN – znakowanie sprzętu logo firmy oraz logo na stronie
  • 10 000 PLN – Tytuł Ambasadora Akcji (możliwość wyboru szkół do wsparcia, wzmianki w mediach o wsparciu, znakowanie sprzętu, logo na stronie i wpis na social media).
  • Przy kwotach od 3 do 9 tysięcy oraz powyżej 10 tysięcy – indywidualny pakiet profitów.

Link do zbiórki: Pomagam.pl/sprzetdlaszkoly

Pomagam.pl pozwala w ciągu kilku chwil samodzielnie stworzyć internetową zbiórkę pieniężną na dowolny cel oraz udostępnia narzędzia do jej promowania.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024