Silesion.PL

serwis informacyjny

Freebet w Betcris 25 PLN na Najdłuższy Dzień w Roku

Freebet w Betcris 25 PLN na Najdluzszy Dzien w Roku

Freebet w Betcris 25 PLN na Najdluzszy Dzien w Roku

Promocja polega na postawieniu kuponu AKO w zakładach bukmacherskich BETCRIS w trakcie „najdłuższego dnia w roku” ze stawką 100 PLN (3/1.30). Niezależnie od rezultatu (wygrany/przegrany kupon) gracz otrzyma Freebet 25 PLN (kupon musi zostać rozliczony do 21:01!)

Jak działa promocja?

Dziś między godziną 4:14, a 21:01 wpłać w zakładach bukmacherskich BETCRIS min. 100 PLN i postaw kupon AKO (z oferty przedmeczowej lub live) za min. 100 PLN, zawierający min. 3 zdarzenia, z kursem każdego pojedynczego zdarzenia wynoszącym min. 1.30.

Jeżeli twój kupon okaże się przegrany (MUSI zostać rozliczony w trakcie trwania promocji, tj. 21:01) otrzymasz Freebet w wysokości 25 PLN tuż po zachodzie słońca. Freebet możesz wykorzystać na kuponie AKO (z oferty przedmeczowej lub live z wyłączeniem sportów wirtualnych i gier karcianych) zawierającym min. 3 zdarzenia, z kursem każdego pojedynczego zdarzenia wynoszącym min. 1.30.

Po zachodzie słońca, niezależnie od końcowego rezultatu (kupon wygrany lub przegrany, MUSI zostać rozliczony w trakcie trwania promocji) otrzymasz Freebet w wysokości 25 PLN, który możesz wykorzystać na kuponie AKO (z oferty przedmeczowej lub live z wyłączeniem sportów wirtualnych i gier karcianych) zawierającym min. 3 zdarzenia, z kursem każdego pojedynczego zdarzenia wynoszącym min. 1.30.

WARUNKI SZCZEGÓŁOWE PROMOCJI „Kalendarz Majów – dzień 21” 

1. Organizatorem promocji „CZERWCOWY KALENDARZ MAJÓW – DZIEŃ 21” jest Betcris Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni ul. Podolska 21, nr KRS 0000748281, NIP 5482704652. 
2. Promocja „CZERWCOWY KALENDARZ MAJÓW – DZIEŃ 21” obowiązuje w dniu 21.06.2022 od godziny 04:14 do godziny 21:01.  
3. Warunkiem wzięcia udziału w Promocji, która przeznaczona jest wyłącznie dla Klientów Betcris, jest dokonanie:  
a. prawidłowej rejestracji pełnej i otwarcia Konta STAŁEGO na stronie www.betcris.pl.  
b. między godziną 4:14, a 21:01 depozytu na kwotę min. 100 PLN oraz zawarcie zakładu AKO (z oferty przedmeczowej lub live) ze stawką min. 100 PLN z salda głównego (depozytowego) zawierającego min. 3 zdarzenia z kursem każdego pojedynczego zdarzenia wynoszącym min. 1.30 (kupon musi zostać rozliczony w trakcie trwania promocji).
4. Promocja jest przeznaczona dla graczy, którzy dokonali min. 1 depozytu przed startem promocji.
5. Uczestnicy, którzy spełnią wszystkie warunki Promocji określone w punktach 3 i 4, otrzymają nagrodę w postaci jednorazowego darmowego zakładu (zwanego dalej „Freebetem”) w wysokości 25 PLN, niezależnie od końcowego rozliczenia kuponu (kupon wygrany lub przegrany).
6. W promocji bierze udział tylko pierwszy kupon postawiony przez gracza, spełniający warunki promocji określone w punkcie 3, co jest równoznaczne z tym, iż jeden gracz może otrzymać tylko jeden freebet.
7. Freebety zostaną przypisane przez Betcris do kont graczy do 21.06.2022 r. do godziny 22:00 
8. Freebet należy wykorzystać na zawarcie zakładu AKO (z oferty przedmeczowej lub live) zawierającego min. 3 zdarzenia, z kursem każdego pojedynczego zdarzenia wynoszącym min. 1.30.
9. Freebet musi zostać wykorzystany najpóźniej w terminie 3 dni od jego przyznania. Po upływie tego terminu Freebet zostanie anulowany. Maksymalna wygrana z zakładu postawionego za freebet to 2000 PLN.  
10.  Zakłady SOLO, zakłady systemowe oraz zakłady rozliczone za pomocą funkcji Cash Out nie biorą udziału w Promocji.  
11. Betcris zastrzega sobie prawo do anulowania bonusu i wykluczenia gracza z Promocji, w przypadku wykrycia działań niezgodnych z Warunkami Szczegółowymi Promocji lub Ogólnymi Warunkami Promocji.  
12. Na dany adres IP, urządzenie, gospodarstwo domowe, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę płatniczą i/lub portfel elektroniczny oraz miejsce komputerów publicznych przysługuje tylko jeden bonus.  
13. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia uzasadnionych zmian w dowolnym czasie trwania konkursu.  
14. Uczestnik przystępując do Promocji potwierdza, że zapoznał się i zgadza się z postanowieniami regulaminu. 

W przypadku pozostałych kwestii nieuregulowanych w WARUNKACH SZCZEGÓŁOWYCH PROMOCJI obowiązuje REGULAMIN PROMOCJI „CZERWCOWY KALENDARZ MAJÓW”.

Betcris Polska Sp. z o.o. to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem. Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18. roku życia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024