Silesion.PL

serwis informacyjny

Freebet Sprint czyli szybki strzał w Superbet po darmowy zakład 5 zł

Freebet Sprint czyli szybki strzal w Superbet po darmowy zaklad 5 zl

Freebet Sprint czyli szybki strzal w Superbet po darmowy zaklad 5 zl

Postaw w legalnych zakładach bukmacherskich SUPERBET dowolny kupon z minimalnym kursem 1.60 za dokładnie 10 PLN i zgarnij Freebet o wartości 5 PLN. Promocja obowiązuje każdego dnia od 08.03.2022 do 10.03.2022. Kupon musi zostać rozstrzygnięty tego samego, w którym został postawiony.

Zasady Promocji FREEBET SPRINT:

 1. Postaw dowolny kupon na zakłady sportowe z minimalnym kursem kuponu 1.60 (Singiel lub Multi) za dokładnie 10 PLN z konta depozytowego.
 2. Kupon musi zostać rozstrzygnięty tego samego dnia, w którym został postawiony.
 3. Bonus to Freebet o wartości 5 PLN.
 4. Promocja ważna w dniach 08-10.03.2022, a więc każdy Uczestnik może zdobyć 3 Freebet-y.

Freebet zostanie dodany na konto gracza do 36 godzin od rozliczenia kuponu

Specjalna oferta dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie. Co więcej, jeśli swój pierwszy tydzień zakończysz na minusie, otrzymasz zwrot w postaci Cashbacku do 1300 PLN!

Zasady przyznania Bonusu w ramach Promocji „Freebet Sprint”

 1. W promocji biorą udział Gracze, którzy postawią zakład Singiel z minimalnym kursem 1.60 za dokładną stawkę 10 PLN lub postawią zakład Multi z minimum 2 zdarzeniami na kuponie, z minimalnym całkowitym kursem 1.6 za dokładną stawkę 10 PLN.
 2. Objęty promocją zakład musi zostać złożony z konta depozytowego i zostać rozliczony do końca dnia, w którym został postawiony. Na przykład, jeśli gracz weźmie udział w promocji we wtorek, czyli postawi zakład za 10 PLN w tym dniu, aby otrzymać bonus, zakład ten musi zostać rozliczony do końca tego dnia. Jeśli zakład zostanie rozliczony w dniu kolejnym, gracz nie kwalifikuje się do otrzymania bonusu.
 3. Kupony zawierające mecze z „Super Kursy”, oraz z zakładki „Specjalne”, zakładki „Wirtualne” i „Gry Karciane” nie biorą udziału w niniejszej Promocji.
 4. Kupony anulowane lub takie na których jedno lub kilka zdarzeń zostało zwróconych z kursem 1.00 i ogólny kurs kuponu spadł poniżej wymaganego nie będą zaliczane do wzięcia udziału w niniejszej Promocji.
 5. Zakłady biorą udział w Promocji w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza. W przypadku kanału Retail pod uwagę są brane tylko zakłady postawione, rozliczone i zarejestrowane w Programie Super Club na stronie www.club.superbet.pl, w okresie obowiązywania Promocji.
 6. Bonus to 5 PLN Freebet.
 7. Bonus (Freebet) zostanie przelany na konto Gracza do 36 godzin po rozliczeniu objętego promocją kuponu.
 8. Bonus (Freebet) należy zaakceptować w ciągu 3 dnia od zaksięgowania go na koncie Gracza; w przeciwnym razie bonus wygaśnie automatycznie. Bonus (Freebet) należy zaakceptować poprzez wybranie przycisku „Akceptuj” na powiadomieniu, które Gracz otrzyma podczas logowania do konta (popup).
 9. Bonus (Freebet) ważny jest 7 dni od daty zaakceptowania go przez Gracza na jego koncie bonusowym.
 10. Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus. W przypadku gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, to Gracz ma 3 dni na wykorzystanie go, aby aktywować bonus z Promocji „Freebet Sprint “. W przeciwnym wypadku środki przyznawane w ramach bonusu “Freebet Sprint ” nie zostaną aktywowane.
 11. Gracz może anulować Bonus w dowolnym momencie, kontaktując się z Działem Obsługi Klienta. Wówczas środki z salda bonusowego i związane z nim wygrane zostaną anulowane.
 12. Jeżeli Gracz zleci polecenie wypłaty środków zanim spełni warunki obrotu bonusem z Promocji „Freebet Sprint” środki zgromadzone na saldzie bonusowym i wygrane z tego tytułu zostaną anulowane.
 13. Jeśli gracz ma środki na prawdziwym saldzie, kiedy stawia zakład, najpierw zostaną wykorzystane z salda bonusowego (Freebet), a następnie pieniądze z salda depozytowego.
 14. Ewentualna wygrana pochodząca z zakładu postawionego za Freebet, jest pomniejszana o kwotę przyznanej stawki Freebet. Za podstawę opodatkowania przyjmuje się wygraną przed jej pomniejszeniem o wartość stawki.
 15. Ewentualna wygrana pochodząca z zakładu postawionego za Freebet pomniejszona o stawkę Freebet zostanie automatycznie dodana do salda depozytowego.
 16. Oferty promocyjne w Superbet nie łączą się, oznacza to, że aby wziąć udział w danej promocji należy spełnić oddzielnie jej wszystkie wymogi, w okresie jej trwania.
 17. Superbet zastrzega sobie prawo do wykluczenia z tej promocji Graczy, którzy objęci są limitami zakładów, którzy próbują nadużywać bonusów lub którzy próbują obstawiać zakłady, aby osiągnąć bezpieczny zysk, niezależnie od wyniku gry.

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r.

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024