Silesion.PL

serwis informacyjny

Fortuna z Radomiakiem na kolejny sezon

Fortuna z Radomiakiem na kolejny sezon

Fortuna z Radomiakiem na kolejny sezon

Fortuna Zakłady Bukmacherskie i Radomiak przedłużyli umowę sponsoringową. Logo bukmachera w sezonie 2021/2022 znajdzie się na rękawkach koszulek meczowych.

Kontynuacja naszej współpracy w ramach rozgrywek Ekstraklasy, to wynik zaufania i wspólnych działań, jakie podejmowaliśmy w poprzednich latach. Doceniamy, że tak uznana marka wspierała nas indywidualnie w ramach naszych występów w Fortuna 1 Lidze oraz cieszymy się, że wspierać będzie dalej. Mam nadzieję, że nadchodzący sezon będzie pełen wspólnych sukcesów! – powiedział Sławomir Stempniewski, prezes Radomiaka Radom.

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20.00 PLN w postaci freebeta.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów dwuletniej współpracy z Radomiakiem. Decyzja o jej kontynuacji była więc dla nas oczywista. Radomiak to klub o wielkich ambicjach, co udowodnił zasłużonym awansem do Ekstraklasy. Podoba nam się sposób zarządzania klubu i jego rozwój. Cieszymy się, że tak liczne grono kibiców wspiera Radomiak, co stanowi ogromną jego wartość. Jesteśmy przekonani, że nasza dalsza współpraca przyniesie nam wymierne korzyści i wiele emocji – powiedział Konrad Komarczuk, prezes zarządu Fortuna online Zakłady Bukmacherskie.

Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie to wiodąca, legalnie działająca firma branży bukmacherskiej, wchodząca w skład Fortuna Entertainment Group, największej w Europie Środkowej i Wschodniej grupy prowadzącej zakłady wzajemne, posiadającej 20–letnie doświadczenie na rynku w Polsce, Czechach, Chorwacji, Rumunii i na Słowacji. Fortuna od lat wspiera polski sport, sponsorując m.in. Legię Warszawa oraz rozgrywki piłkarskie Fortuna 1 Liga.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024