Silesion.PL

serwis informacyjny

FFF: Free Fight Federation 1 – karta walk i bilety

FFF – Free Fight Federation to nowa organizacja na polskiej scenie MMA, której celem jest konfrontowanie w klatce ludzi znanych z pierwszych stron gazet, rozpoznawalnych medialnie, z ciekawą historią życia, którzy chcą się sprawdzić w najtwardszej formule sportów walki. Pierwsza gala FFF już 8 czerwca w hali MOSiR w Zielonej Górze! FFF: Free Fight Federation bilety już w sprzedaży.

Karta walk FFF

Wolność w walce dla wszystkich. Nieważne kim jesteś, kulturystą, tancerzem, strażakiem. Każdy ma prawo wejść do klatki i sprawdzić się w najtwardszej formule, jaką jest MMA. 8 czerwca, w hali MOSiR w Zielonej Górze na pewno nie zabraknie emocji, a karty walk zapowiadają się interesująco.

Plan walk FFF (Free Fight Federation):

od 19:00 (Polsat Sport Fight)

  • 72 kg: Jakub Ciążyński – Paweł Jasionowicz
  • 75,5 kg: Patryk Kimuła – Jakub Kiesiak

od 20:00 (Polsat Sport Fight, Polsat)

  • 68 kg: Kamil Korzeniowski – Filip Bątkowski
  • 96 kg: Mateusz “Camaro” Stawski – Tomasz Fit Dzik” Łomnicki
  • 80 kg: Rafał “Tito” Kryla – Greg Collins
  • open: Radosław Słodkiewicz – Krystian Pudzianowski
  • open: Paweł “Trybson” Trybała – Marcin “El Testosteron” Najman

Marcin Najman – Paweł “Trybson” Trybała

Swój wieloletni konflikt wreszcie w sportowej walce zakończą znani z wielu aren MMA i programów telewizyjnych Paweł „Trybson” Trybała Marcin NajmanKontrowersyjny pięściarz zapowiada, że będzie to jego ostatnia walka w życiu, a jego rywal zamierza zgotować mu „odpowiednie” pożegnanie.

Krystian Pudzianowski -. Radosław Słodkiewicz

Gwiazdor Disco Polo i młodszy brat najsilniejszego człowieka na świecie, Krystian Pudzianowski skrzyżuje rękawice z jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich kulturystów, medalistą mistrzostw świata Radosławem Słodkiewiczem.

Greg Collins – Rafał “Tito” Kryla

W trzeciej z głównych walk Greg Collins z Odjazdowych Bryk Braci Collins spotka się w klatce z zawodowym tancerzem i uczestnikiem pierwszej edycji programu „You Can Dance” Rafałem „Tito” Krylą.

Filip Bątkowski – Kamil Korzeniowski

Filip Bątkowski ma za sobą już pierwsze walki w formule MMA. Warszawianin w zeszłym roku najpierw stanął do walki amatorskiej, którą wygrał przez duszenie zza pleców, a następnie zmierzył się z Sylwestrem Ziebą w starciu zawodowym i pokonał rywala peruwiańskim krawatem, niezwykle rzadko spotykanym typem duszenia. Porucznik Wojska Polskiego jest również promotorem i organizuje gale z cyklu Armia Fight Night.

Kamil Korzeniowski na co dzień jest strażakiem, ale emocje związane z wykonywaniem tego zawodu mu nie wystarczają, dlatego startuje również w walkach MMA. Zawodnik z Krosna zadebiutował w listopadzie zeszłego roku, kiedy to pokonał Tobiasza Golisa przez decyzję. Korzeniowski stanął do walki także w marcu bieżącego roku na gali VFCL 9. Reprezentant MMA Krosno wygrał z Islamem Mayrasultanovem przez dźwignię prostą na rękę w drugiej rundzie i pozostał niepokonany w zawodowych starciach.

Mateusz Stawski „Camarão” – Tomasz Łomnicki „Fit Dzik”

Mateusz Stawski już prawie 14 lat trenuje capoeirę, brazylijską sztuka walki, która łączy w sobie taniec oraz w szczególności niezwykle niebezpieczne kopnięcia. 28-latek z Gniezna ma na koncie dwa srebrne medale Mistrzostw Europy oraz dwa brązowe medale Mistrzostw Polski. Reprezentant Muzenza Capoeira doskonalił także umiejętności bokserskie pod okiem trenera Jakuba Czaprowicza w klubie Walka Gniezno. „Camarão” miał już okazję stoczyć kilka pojedynków w amatorskiej formule MMA.

 

Tomasz Łomnicki jeszcze niedawno ważył niemal 200 kilogramów i zmagał się z chorobami wynikającymi z jego otyłości. Mieszkaniec Ostrowa postanowił zmienić swoje życie i zaczął trenować. Po 27 miesiącach pracy z trenerami i żelastwem ważył już 100 kilogramów i sam postanowił pomóc innym, którzy mają podobne problemy do niego. Teraz jest trenerem oraz popularnym w sieci „Fit Dzikiem”, który pokazuje, że każdy może odmienić swoje życie dzięki treningowi. Do walki na zasadach MMA ostrowianin stanie po raz pierwszy, ale miał już okazję mierzyć się w klatce w formule kickboxingu. Łomnicki zmierzył się z Bartoszem Buchwaldem na gali Octagon No Mercy 7 i wypunktował rywala na pełnym dystansie.

Jakub Ciążyński – Paweł Jasionowicz

 

Patryk Kimuła – Jakub Kiesiak

Bilety na galę FFF

FFF bilety na galę – bądź z nami 8 czerwca w Zielonej Górze! Bilety dostępne na ebilet.pl i abilet.pl FFF Federacja

FFF zasady walk

Podczas wydarzenia dojdzie do konfrontacji przedstawicieli różnych światów – zawodników, ludzi znanych z pierwszych stron gazet, portali internetowych czy mediów społecznościowych, rozpoznawalnych medialnie, z ciekawą historią życia. Pierwsze kroki w nowej dziedzinie wymagają wyjątkowych okoliczności. Na jakich zasadach odbędą się walki podczas FFF w Zielonej Górze?

Dla wielu bohaterów gali FFF będą to pierwsze, poważne występy w sportach walki. Zawodnicy rywalizować będą na zasadach znanych z największych organizacji MMA na świecie, ale troszkę zmodyfikowanych.

 

Bohaterowie premierowego wydarzenia mogą korzystać z technik zaczerpniętych z różnych dyscyplin sztuk walki takich jak m.in. grappling, poddania, kopnięcia i uderzenia (także kolana i łokcie), a dokładne ograniczenia zapisane są w przepisach “Unified Rules”.

 

Pojedynki zaplanowane są na trzy rundy, a każda z nich na trzy minuty walki. Pomiędzy rundami obowiązywać będą wydłużone przerwy trwające 100 sekund. Walki odbędą się w arenie walki specjalnie przygotowanej na galę FFF.

  • Czas trwania walki: 3 rundy (po 3 minuty z przerwami 100-sekundowymi)
  • Zasady walki: znane z gal MMA (zapisane w przepisach “Unified Rules”)

Hardkorowy Koksu na FFF MMA

Robert Burneika podczas gali FFF (Free Fight Federation) nie wejdzie do klatki, a zasiądzie tuż obok niej ze słuchawkami na uszach. W roli komentatora postara się obiektywnie ocenić poczynania bohaterów wydarzenia w Zielonej Górze. “Hardkorowy Koksu” dba jednak nie tylko o swoją formę głosową, ale także o formę bohaterów gali. Burneika udzielił cennych rad m.in. mistrzowi świata w kulturystyce Radkowi Słodkiewiczowi, który również posiada ogromną muskulaturę! Dla Burneiki będzie to debiutancki występ na stanowisku komentatora.

źródło:polsatsport.pl,ebilet.pl

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Copyright Silesion.pl© Wszelkie prawa zastrzeżone. 2016-2024