Silesion.PL

serwis informacyjny

FFF: Free Fight Federation 1 – gdzie oglądać

Transmisja gali FFF MMA Free Fight Federation

w sobotę, 8 czerwca, od godziny 19:00 w Polsacie Sport Fight, a od godziny 20:05 na antenie Telewizji Polsat. Galę obejrzeć walkę online, potrzebny będzie dostęp do aplikacji IPLA, w której można oglądać kanały Polsatu. Galę FFF będą komentować Robert „Hardkorowy Koksu” Burneika i Dominik Durnat. Studio gali Free Fight Federation poprowadzą Karolina Szostak i Ernest „Red” Ivanda.

Bilety na FFF

Gala odbędzie się w hali MOSiR w Zielonej Górze. Ceny biletów w dalszych sektorach zaczynają się od 39 zł. Za miejsce tuż przy klatce trzeba będzie zapłacić już 1100 zł. Pisaliśmy na ten temat w artykule FFF: Free Fight Federation 1 – karta walk i bilety

Karta walk

Pełna karta ma być uzupełniona o 4 nazwiska, które zostaną ogłoszone w tym tygodniu:

  • Marcin Najman – Paweł “Trybson” Trybała
  • Krystian Pudzianowski – Radosław Słodkiewicz
  • Greg Collins – Rafał “Tito” Kryla
  • Filip Bątkowski – Kamil Korzeniowski
  • Mateusz Stawski “Camarao” – Tomasz Łomnicki “Fit Dzik”

FFF zasady walk

Podczas wydarzenia dojdzie do konfrontacji przedstawicieli różnych światów – zawodników, ludzi znanych z pierwszych stron gazet, portali internetowych czy mediów społecznościowych, rozpoznawalnych medialnie, z ciekawą historią życia. Pierwsze kroki w nowej dziedzinie wymagają wyjątkowych okoliczności. Na jakich zasadach odbędą się walki podczas FFF w Zielonej Górze?

Dla wielu bohaterów gali FFF będą to pierwsze, poważne występy w sportach walki. Zawodnicy rywalizować będą na zasadach znanych z największych organizacji MMA na świecie, ale troszkę zmodyfikowanych.

Bohaterowie premierowego wydarzenia mogą korzystać z technik zaczerpniętych z różnych dyscyplin sztuk walki takich jak m.in. grappling, poddania, kopnięcia i uderzenia (także kolana i łokcie), a dokładne ograniczenia zapisane są w przepisach “Unified Rules”.

Pojedynki zaplanowane są na trzy rundy, a każda z nich na trzy minuty walki. Pomiędzy rundami obowiązywać będą wydłużone przerwy trwające 100 sekund. Walki odbędą się w arenie walki specjalnie przygotowanej na galę FFF.

  • Czas trwania walki: 3 rundy (po 3 minuty z przerwami 100-sekundowymi)
  • Zasady walki: znane z gal MMA (zapisane w przepisach “Unified Rules”)

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

About Author